PS2 oyunu nereden alınır?

Makaleler
5
Belki satan bir internet sitesi ya da market vardır dedim. Bir de eğer satılmıyorsa, internetten indirip, CD'ye yazabilir miyim Daemon Tools gibi bir programla? Daha önce denemiştim ama olmamıştı. Güvenli bir site söyler misiniz?

Şu sıralar PS2 için sadece crack oyunlar kaldı. Eğer PS2'de çip varsa buralardan temin edersin. Eğer çipin yoksa da işin zor.

Burada öyle bir yer yok maalesef. İlçede yaşadığım için buna benzer sorunlar yaşıyorum. Vatan'ın internet sitesinde de bulamadım. Yine de teşekkür ederim.

Daha önce bir konumda, orijinal alamayacağım oyunları indirebileceğim bir site sormuştum. Bu sorun olmamıştı, kibirli gözükmek istemiyorum ama aynı şey değil mi? Bu arada konuyu kapatabilirsiniz teşekkür ederim ikinize de:).

Daha önce bir konumda, orijinal alamayacağım oyunları indirebileceğim bir site sormuştum.
Bu da kurallara uyan bir şey değil. Dediğim gibi Sahibinden vb. yerlerde ilanlar gördüm. Onlara bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı