PS2'yi televizyona bağlama

ADANALI011

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben PS 2 alacağim ama benim televizyonda SCART girişi ya da o bazı renkli girişler yok. Var da PS 2'deki hepsi yok. Bende bir ürün buldum, PS girişini HDMI dönüştürüyor. Sizce işe yarar mı? Sonra patlamasın elimde. PS 2'de bu da bilen varsa yardım ederse sevinirim.
Ürünün linki:Molix Mx-2630 Playstation 2 Ps2 To Hdmı Çevirici Converter Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Bir de şu ne işe yarıyor benim TV de işe yarar mı? SCART girişi falan yok bende:PlayStation PS2 PS3 Tüplü ve LCD TV Ara Kablosu Fiyatları ve Özellikleri
Bir de arkadaşlar ilk dönüştürücü de açıklamalarında ayar yapın diyor, eğer ekran bana gelmezse ben nasıl o ayarı yapacağım? Bilen varsa yardım ederse sevinirim.

TV deki girişlerin resmini çekip atarsanız yardımcı oluruz.

Bu arada bir öneri; PS2 için en uygun olanı tüplü televizyondur, ikinci el bir tüplü televizyon koyacak yer ve imkan varsa görüntü kalitesi açısından tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar. Ben PS 2 alacağim ama benim televizyonda SCART girişi ya da o bazı renkli girişler yok. Var da PS 2'deki hepsi yok. Bende bir ürün buldum, PS girişini HDMI dönüştürüyor. Sizce işe yarar mı? Sonra patlamasın elimde. PS 2'de bu da bilen varsa yardım ederse sevinirim.
Ürünün linki:Molix Mx-2630 Playstation 2 Ps2 To Hdmı Çevirici Converter Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Bir de şu ne işe yarıyor benim TV de işe yarar mı? SCART girişi falan yok bende:PlayStation PS2 PS3 Tüplü ve LCD TV Ara Kablosu Fiyatları ve Özellikleri
Bir de arkadaşlar ilk dönüştürücü de açıklamalarında ayar yapın diyor, eğer ekran bana gelmezse ben nasıl o ayarı yapacağım? Bilen varsa yardım ederse sevinirim.

Öncelikle PS2'yi nasıl bir TV'ye bağlayacaksın o tür adaptörler makinede matrix veya modbo gibi görüntü ayarlarını yapabilceğimiz chiplerden istiyor.

Öncelikle PS2'yi nasıl bir TV'ye bağlayacaksın o tür adaptörler makinede chip olmasını gerektiriyor.

Hocam makine fremc olacak çipli alacağım.
Öncelikle PS2'yi nasıl bir TV'ye bağlayacaksın o tür adaptörler makinede chip olmasını gerektiriyor.
e5ae238e-5d21-425a-a4fb-f9c4853abb2e.jpg
c026c01d-2dfb-4fb1-8314-d560d70631dc.jpg
46c12a35-4699-401c-a64f-2fdad99a3698.jpg
ea17d677-066c-44e8-aa62-c6c6e2def774.jpg
a54dc7cd-fdef-4469-bedb-ecce57304907.jpg

Component girişi yoksa attığınız çevirici de olur.

Öncelikle PS2'yi nasıl bir TV'ye bağlayacaksın o tür adaptörler makinede matrix veya modbo gibi görüntü ayarlarını yapabilceğimiz chiplerden istiyor.

Hocam freemcbot var çipli matrix galiba adam alacağım adam o ayarları yapacak.
TV nasıl bir TV hocam onu bir belirtin de eğer component giriş varsa en iyi görüntüyü PS2'niz ile öyle alabilirsiniz.

Hocam ben çok anlamıyom o fotoğraflar var var mıdır o giriş anlamıyorum pek. :D
Component girişi yoksa attığınız çevirici de olur.

Hocam var mı o giriş?

Resim olmadan sizde olup olmadığını bilemeyiz.

O zaman tamam olur matrix Chip'in ayarlarında PS2 screen fix ayarını pal60 yapmalı görüntünün linkini attığınız adaptör ile gelmesi için. Molix Mx-2630 Playstation 2 Ps2 To Hdmı Çevirici Converter Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Component bu giriş ne oluyor hocam var mı benim TV'de?
Resim olmadan sizde olup olmadığını bilemeyiz.

Arka tarafta mı, orda başka giriş yok sanırım.

Geri
Yukarı