PS2'yi televizyona bağlama

Fat 400 TL iyi mi? Oyunları da yükleyecek.

O zaman adama diyeceklerim şunlar PS2 screen fix ayarını pal60 ve System Configuration'dan component video out ayarını y Cb/Pb Cr/Pr bunu yap diyeceğim bunu yapınca çalışır değil mi hala tam emin değilim çünkü pazar günü alacağım ne olur nolmaz jack girişini de alacağım eğer olmazsa tanıdığımızda denerim çalışıyor mu diye.

Evet benimki de fat matrix Infinity v1.93 cipi orijinal HDD de taktım IDE HDD network adaptoru ile. Pal60 ve y Cb/Pb Cr/Pr ayarları aynı bir değişen yok onları aynı şekilde yap diyeceksin. Aynı ayarlar geçerli çalışmama gibi bir durum olması imkansız diyorum.
Hocam ne yaptın 400TL PS2 mi olur ya? En fazla 150TL ederi.

Hocam siz gidin o fiyata PlayStation 1 veya PS One alın.

Evet benimki de fat matrix Infinity v1.93 cipi orijinal HDD de taktım IDE HDD network adaptoru ile. Pal60 ve y Cb/Pb Cr/Pr ayarları aynı bir değişen yok onları aynı şekilde yap diyeceksin. Aynı ayarlar geçerli çalışmama gibi bir durum olması imkansız diyorum.

Hocam siz gidin o fiyata PlayStation 1 veya PS One alın.
Geçen hafta 150 TL'ye Infinity chipli vardı sarı sitede.
PS2 400 TL haketmiyor.

Hangi kasa Slim mi fat mı?
Ek olarak network adaptör ile HDD için ek ücret alıyorlar tamam PS2'nın asıl fiyatı 150 200 TL ama bu network adaptörü ve HDD'yi öpücükle almıyorlar onlarda.
Slim 150 idi Fat 200 civarıydı yanılmıyorsam gerçi şu an ilanlar yayında değil muhtemelen sattılar.
Bu arada ben orjinal Sony gamepadli chipli slim kasayı zamanında 90 TL'ye almıştım nostalji yaşamak için, felaket yükselmiş fiyatları.

Slim 150 idi fat 200 civarıydı yanılmıyorsam gerçi şu an ilanlar yayında değil muhtemelen sattılar.
Bu arada ben orijinal Sony gamepadli chipli Slim kasayı zamanında 90 TL'ye almıştım nostalji yaşamak için, felaket yükselmiş fiyatları.

Hocam fat HDD'li olanlarinda 300 400 TL alıyorlar. Sade alırsanız 200 TL gibi bir fiyata satılıyor. Sade derken HDD ve network adaptörü olmayanları satılıyorlar.

Hocam fat HDD'li olanlarinda 300 400 TL alıyorlar. Sade alırsanız 200 TL gibi bir fiyata satılıyor. Sade derken HDD ve network adaptörü olmayanları satılıyorlar.

Hocam ürünü alınca pazar alırım ya da pazartesi gelince ilk size yazacağım sağulum çok yardımcı oldunuz adam dönüştürücü kullanmadığı için bilmiyor bir şey diyemiyor sağulun vallaha :D

Tabii hemen önerim;
Tekken 5
GTA San Andreas.
Ssx 3
Need for Speed Most Wanted.
Daha çok varda aklıma gelmedi PS2'yi açmaya üşeniyorum açarsam yazacağım buraya.

Önemli değil bak kesin Tekken'i listeye ekleyeceğim zaten 80 GB HDD 20 oyun sığarmış en fazla dedi bana.
Tabii hemen önerim;
Tekken 5
GTA San Andreas.
Ssx 3
Need for Speed Most Wanted.
Daha çok varda aklıma gelmedi PS2'yi açmaya üşeniyorum açarsam yazacağım buraya.

Abi adama şunları yazdım bugün: Merhaba abi ben tam araştırmamı yaptım pazar ya da pazartesi alacağım şimdi abi kullanan arkadaşıma sordum şu 2'sini sadece yapmak gerekiyor onda da aynı ayar varmış PS2 screen fix ayarını pal60 ve System Configuration'dan component video out ayarını y Cb/Pb Cr/Pr PS2'nin ayarlar bölümünden VGA yerine diğer seçeneği bunu sadece yap abi bir de freemc bot ve opl kurarsan sevinirim oyunları ya bugün ya da yarın atarım abi.
Okey değil mi yanlış yazmadım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı