PS3 12 GB vs. 500 GB SSD

PS3 alınır ama kesinlikle fat kasa almayın. Eski ve sorunlu modeller fat kasalar. 12 GB alınabilir elinizde HDD varsa 12 GB PS3'e takabilirsiniz. Artık her model PS3 kırılıyor. Tavsiyem Multimanlı bir cihaz almanız yönündedir.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS3 alınır ama kesinlikle fat kasa almayın. Eski ve sorunlu modeller fat kasalar. 12 GB alınabilir elinizde HDD varsa 12 GB PS3'e takabilirsiniz. Artık her model PS3 kırılıyor. Tavsiyem Multimanlı bir cihaz almanız yönündedir.
Almayı düşündüğüm fat kasaydı. Sanırım ondan vazgeçicem.

Ps3 temiz oyunlar sorunsuz - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 577669902
Bu ürünü almayı düşünüyorum.Fakat kırılmış bir cihaz almamı önerenler var kafam karıştı.
İnsanlar Fat Kasa almayın demişler fakat en rahat kasa FAT modeli. Hem kasa kendi kendine fan temizliği filan yapıyor. Ayrıca bu ilanın fiyatı gerçekten çok yüksek bana kalırsa kırık bir model alın.

Abartmıyorum bu fiyata Eskişehir de PS4 var.

İnsanlar Fat Kasa almayın demişler fakat en rahat kasa FAT modeli. Hem kasa kendi kendine fan temizliği filan yapıyor. Ayrıca bu ilanın fiyatı gerçekten çok yüksek bana kalırsa kırık bir model alın.

JPN bilişim diye bir dükkan satıyor bu ürünü. Alanların yorumlarına baktım ne kadar doğru bilemem ama herkes memnun. Tek sıkıntı fiyatı pahalı geldi.

Fat kasalar en sorunlu cihazlardır. Kırmızı ışık, sarı ışık gibi hatalarla karşılaşır çoğu fat kasa. Otomatik fan temizlemeyi Slim cihazlarda yapabiliyor.

Hocam bu cihaz kaç senelik. Haklısınız hataları çok fazla veriyor fakat bu cihaz şu ana kadar verdiyse tamir görmüştür. Slim modellerde ona bakılırsa DVD player bozuluyor.Deli gibi ısınma yapıyor.
Dediğiniz gibi bazı slim modellerinde dediğiniz sorunlar ortaya çıkabiliyor. Ancak ben o sorunlarla karşılaşmadım. Tamir olmuş bir fat kasa yine aynı hataları verebiliyor. Slim cihaz almanız bence daha mantıklı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı