PS3 2.el mi sıfır mı almalıyım?

sercanguldas

Hectopat
Yer
İstanbul-Pendik
Daha fazla  
Meslek
ATT adayı
Arkadaşlar PS3 alacağım sıfır mı alsam 2.el mi? Sahibinden, gittigidiyor gibi sitelerde 2. El PS3 çok uygun fiyatlar var ama ben sıfır almak tarafındayım. Eğer sıfır alırsam n11, hepsiburada gibi internet siparişleri güvenilir olur mu? Aldıktan 1-2 ay sonra bir sıkıntı çıkar diye korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeni bilmiyorum ama bu saatten sonra sıfır bir PS3 almak mantıklı değil bence. 2.el PS4 al derim. PS alırken Sony Eurosia garantili al.

Staj paralarımı toplayıp alıcam bi yazı da sony'nin PS3 satışları fazla olduğu için desteğini PS3'ten çekmeyeceğini okudum, PS4 fiyatları çok pahalı PS3 tercih ederim ama 2.el PS3'ler güvenilir mi? Gittigidiyor, sahibinden gibi sitelerde satiliyor, ne kadar güvenilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum gittigidiyor ve sahibinden gibi yerlerde senin benim gibi insanlar 2.el ürünlerini satıyorlar. Sahibinden üzerinden alacaksan GET ile alışveriş yap. Gittigidiyor üzerinden alacaksan zaten güvenilir bir yer. Ürünü aldıktan sonra sorun yoksa onaylıyorsun alışveriş tamamlanıyor. Ha ürünü aldın sorunlu çıktı, alşverişi onaylamıyorsun ve satıcı paraya ulaşamıyor ve gerekli işlemler başlıyor. Mantık böyle.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı