PS3 3.55 Adım Adım JailBreak Rehberi [Dongle Gerektirmez!]

Benim ps3 ün sürümü 3.41 nasıl 3.55 yapacağım?

- - - Güncellendi - - -

Lütfen cevap verir misiniz?

3.55 versiyonun altında olan tüm ps3’ ler 3.55 versiyonuna yükseltilip kırılabiliyor. Kmeaw 3.55 CFW i kurmak gerekiyor, + multiman yazılımında en güncel sürümünü kurman gerekiyor. Sen bu iki dosyayı indir adım adım buradan yazıp yardım edelim zaten recep kardeş de açıklamış birçok noktayı.

Ustam aynı dediğiniz olayı yaptım. Şu an "İt the update fails again write down error code ''8002f14e'' falan diye bir update geliyor. %60'da kalıyor. Ne yapmam lazım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yemin ediyorum beynim yandi arkadas ne kadar cok islem var alti ustu gta5 oyununa bir mod menu yuklemek istiyoz izledigim videoda jailbroken ps3 running olmasi gerekiyo diyo bide bu daha 1. asama ne zor ismis arkadas ya ne ise yaradiginida bilmiyom :D jailbreak ne ya

Ps3 5.81version var sistemi guncelledikten sonra multiman açılmadı ve bende sistemi geri yükledim multiman silindi ve bir daha yukleyemedim yardimci olurmusunuz ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı