PS3+30'dan fazla oyun kaça satılır?

ankaracaddesiG

Centipat
Yer
Bodrum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GSKILL RIPJAWS DDR4 2x8 RAM-GIGABYTE H610M H DDR4 Anakart-RTX 3050 Eagle-Crucial 500GB P3 M.2 SSD-Intel Core i3 12. Nesil CPU
Elimde 30'dan fazla oyun olan Jailbreak yapılmamış sağlam bir konsol var. Joystik orijinal değil sadece. Kaça satarım. Letgo ve sahibinden üzerinden satıyorum. Önemli olan ise Jailbreak yapılmamış olması. Sizce kaça gider? Normalde oradaki direksiyon setini de satıyordum. Ama alan olmaz diye çıkarttım.
Fotoğraflar;

20231111_231337.jpg

20231111_231342.jpg

Elimde 30'dan fazla oyun olan Jailbreak yapılmamış sağlam bir konsol var. Joystik orijinal değil sadece. Kaça satarım. Letgo ve sahibinden üzerinden satıyorum. Önemli olan ise Jailbreak yapılmamış olması. Sizce kaça gider? Normalde oradaki direksiyon setini de satıyordum. Ama alan olmaz diye çıkarttım.
Fotoğraflar;

Eki Görüntüle 2016343

Eki Görüntüle 2016345

Jailbreak de yapabilirsin benim PS3 korsan oyunu bile Online oynayabiliyorum sonucta kırıp oyun atım fahiş fiyata satan bircok satıci var.

Gitmez hocam. 4500TL kimse eski nesil konsola vermez edeceği değer 2K ile 3kdır.
Hocam gider. Ps fanı bir ülkedeyiz. Değerini önemsemiyorlar. En az 3k verirler ps3 e (birkac ay once kendim sattim 3k ya)

Katılır mısın bilmem ama konsollar benim gözümde sadece özel oyunları için var PS 3 dede GoW 1-2-3 hariç pek bilmiyorum özel oyun.
Uncharted, gow, last of us vardi, üçü de hala taş gibi

Oyunları tanesini 70-100 bandından konsolu da 2.5-3 bandından satabilirsin 5.000 üzeri gelmiş olur cebine.

Bizim milletin orijinallik, tornavida değmedi, 10 yıllık laptop ilanında içi hiç açılmadı (sanki marifetmiş gibi) yazanları gördükçe üzülüyorum.

Cihaz çıkalı kaç sene olmuş. Hiç bir mahlukun umurunda değil.

İçi hiç açılmadı, orijinal diye belirtildiği zamanlar; cihazın içinin açılıp hafıza çipine 3.55 versiyon atılması sayesinde kırıldığı zamanlar. Bunun için anakarta ek parça lehimleniyordu. Lehim kalitesiz olursa, işi yapan kişi temiz iş çıkarmaz ise lehim anakarta bulaşacağı için kısa devreye sebep olabilirdi.

Uzun lafın kısası kırık cihaz = anakartı işlemli cihaz.

Ama şimdi hepsi yazılımsal. Tek tuşla orijinale çevirip tek tuşla kırılma işlemi yapılıyor.

Mal sahibi sensin, ister bu şekilde sat, ister oyunlarını ayrı sat, cihazı ayrı sat. İstersen piyasadan orijinal DS3 al, öyle sat. Çünkü çakma kol çok sırıtıyor ve fiyatı düşürür.

Geri
Yukarı