PS3 alınır mı?

Kesinlikle katılıyorum hocam. Ben satıp One aldım. Şimdiki aklım olsa satmazdım. Bir şekilde bütçe ayırıp elimde tutardım.
Nasıl yani :D 360'dan One'a geçince niye pişman oldunuz ki :D Ben tam tersine, PS3'ü 500 liraya sattım, üstüne ben 150 lira ekleyip 650 liraya Xbox One + 1 kol + 4 oyun almıştım.

650 lira. Sene 2018.

Çanakkale'de yerel kullanıcıdan satılan cihazlara baktığımda artık 1000 liraya pek konsol kalmadı. Aklı başına geldi bazılarının, burada onlarca yazdım, almayın, etmeyin. Bunların değeri en fazla 600 lira diye. Bu aralar artık 500-600 arasına düştü fiyatlar. 1000 lira yazınca 1000 liraya satılmadığını görünce paşa paşa indiriyorlar fiyatları.

PS3 bence alınmaz ya. Ben Max 1000 liraya imzamdaki sistemi topladım. PS3'den fersah fersah üst bir sistem. Alacaksan Slim yada Süper Slim al. Birde kolu orijinal olsun bir zahmet. Yoksa hayatta oynanmaz çakma kol ile. Oyun zevkini baltalar.
Kkullanmıştım bir keresinde. Yarım saat kontolleri anlamaya çalıştım.
Hiç fark yok, ama bende PS'den Xbox'a geçince RL RT'ye falan çok takıldım, ama ben yaklaşık 10-15 yıllık, PS One ile büyümüş bir Z kuşağıyım. Xbox bana yabancı, ama kesinlikle Xbox daha rahat. Ama PS oyunları varken Xbox pek mantıklı değil.

Arkadaşlar ben sadece bir soruma cevap almak için konu açtım ama 6 sayfayı buldu :).
@berkand25

Adama mesaj attım, biraz bilgi aldım. İstediğim oyun varsa yükleyeceğini varsa Türkçe yamasını güncellemesini vb. kuracağını söyledi. Pazarlık yapmadım ama 1000 liraya düşürürsün gibi. Anında cevap verdi, bayağı ilgili bir satıcı.

Sonrasında uğraşmak istemiyorum demiştin, mesaj atıp oyun yükletebiliyorken kaçırma derim.

Bende de 1 TB modeli var Xbox 360 Slim'in. Yakın zamanda Kinect almayı düşünüyorum. Kinect oyunları ilgimi çekti. Adama sadece Kinect'i verir misin diye sordum, hepsini bir satıyorum dedi. Move'lu PS3 bulamazsın bu paraya, zaten Move da Kinect kadar iyi çalışmıyor.

Teşekkürler hocam bunu veya benzerini alacağım

Geri
Yukarı