PS3 alınır mı?

Sen One S hala 1500 falan mı zannediyorsun? Ben 950'ye PS3 satıp 1500'e One S almıştım. Şimdi de PS3 1700 iken One S 3000 liradan başlıyor. Ki 1000 lira hiç az para değil.

Hiç hayatında oynadın mı? Ben 2021 Mart ayında konsolu satıp TLOU'yu yarıda bıraktığım için hala pişmanım, Uncharted 3'ü de disk arızalı olduğu için başlarında bırakmıştım.

Ki sırf bu iki oyun için bugünlerde PS3 arıyorum. Dostum, PS3'ün özel oyunları harika oyunlardır ve sırf onlar için bile konsol alınır. Ben hem onlar için, hem de 2010 civarı oyunları ücretsiz ve 720p 30 FPS'te oynamak için arıyorum.

Ki şu anda One S kullanıyorum, onda da harika Game Pass'i var ama eski oyunları ücretsiz oynamak için Jailbreak ve exclusive oyunlar yok. Düşün yani, daha üst seviyesi varken aşağı seviyedeki cihazı bile aldırtacak böyle özelliklere sahip.

PS3'ün kötü sistemlere sahip bireyler için ne kadar değerli olduğunu bilmiyorsun.
Özel oyunları sormuşsun, socom serisi, God of War'lar, Uncharted serisi, TLOU, RDR( konsol exc. ) Killzone serisi, resistance serisi gibi oyunları örnek verebilirim.

Hayır, internetten bakmadım. Killzone 2, socom Special forces, Uncharted 3, RDR1, TLOU gibi oyunları oynadığım için biliyorum.

Peki 500GB ve 320GB çok fazla FPS ve başka farklar yapar mı?

Kendime yeni bir oyun konsolu alasım var bütceme PlayStation 3 uygun oldu 2022'de PlayStation 3 alınır mı? Alınırsa hangi kasası alınır ikinci el alınır mı? Pek bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

PS3 yeni nesil oyunlara göre çok geride kalıyor. Ama almaya karar verirsen Slim veya super Slim kasası almaya dikkat et.

Yeni konular

Geri
Yukarı