PS3 alınır mı?

Merhaba hocalarım, arkadaşım Trendyol sitesinden bulduğu bir PS3'ü almak istiyor. Sizlere danışmamı istedi. Ürünün linkini aşağıya bırakıyorum, yorumları çok güzel olduğu için alınabilir olduğunu düşünüyoruz, sizlerin de fikirleri önemli bizim için:

Hocam gidin 2000 TL civarına Xbox One alın. Bir de Game Pass alın cillop

Ben fiyatları verirken 2.el pazarından bahsettim yoksa fiyatlar en düşük model için bile 5-6 bin liradan başlıyor 2.ele yönelin.
2. el almayı düşünüyoruz zaten hocam, 1. el ucuza bulmak çok zor.

Oyunları internette mevcut. Türkçe yama vs. yükleyebiliyorsunuz. Biraz araştırma yapın. O kadar parayla PS3 alınmaz. Yazık.
Peki hocam sağolun bilgi için.

Hocam gidin 2000 TL civarına Xbox One alın. Bir de Game Pass alın cillop
Xbox One'a da göz gezdireceğim hocam, teşekkür ederim.

Ben öyle yaptım hocam. 1300 TL civarına PS3 sattım. Gittim Xbox One aldım ikinci el
Xbox One'ı ne zaman aldınız ve kullandığınız süre boyunca edindiğiniz tecrübeleri biraz anlatabilir misiniz hocam? Kasma-donma vs. var mı, oyunlar akıcı mı, herhangi bir çökme durumu vs. oluyor mu memnun musunuz yani?

Xbox One'ı ne zaman aldınız ve kullandığınız süre boyunca edindiğiniz tecrübeleri biraz anlatabilir misiniz hocam? Kasma-donma vs. var mı, oyunlar akıcı mı, herhangi bir çökme durumu vs. oluyor mu memnun musunuz

Konsollarda kasma olmaz hocam ara sıra drop girebilir o kadar.

Hocam 2 bin tl civarı alın bir Xbox one veya Xbox one s birde gamepass alın istediğiniz oyunları 30 fps değerinde keyiflice oynayın bir sıkıntı yaşamazsınız. Ps3 için çok dikkatli olun kolları sağlam olan cihaza 1500 TL fazla vermeyin cihazı kırma işlemi çok basit youtubede çok fazla video var istediğiniz oyunu kendiniz atar yüklerseniz. Benim tavsiyem xbox alın birde gamepass gerisini düşünmeyin zaten cihazı TV akıllı yapmak için de kullanılabilir Netflix YouTube vb uygulaması kullanırsınız. Birde yakında Türkiye'ye Xcloud geldiğinde bu cihazın değeri çok daha fazla artacak. ☺️

Xbox One'ı ne zaman aldınız ve kullandığınız süre boyunca edindiğiniz tecrübeleri biraz anlatabilir misiniz hocam? Kasma-donma vs. var mı, oyunlar akıcı mı, herhangi bir çökme durumu vs. oluyor mu memnun musunuz yani?

Hocam 2-3 gün önce aldım. Ben konsoldan memnunum. FIFA 21, NFS Payback gibi oyunları 1080P'de çok rahat oynatıyor. Arayüzü ise çok karmaşık değil. Ben 2-3 gün içinde alıştım. Gamepadler de kaliteli ve rahat.

Hocam 2 bin tl civarı alın bir Xbox one veya Xbox one s birde gamepass alın istediğiniz oyunları 30 fps değerinde keyiflice oynayın bir sıkıntı yaşamazsınız. Ps3 için çok dikkatli olun kolları sağlam olan cihaza 1500 TL fazla vermeyin cihazı kırma işlemi çok basit youtubede çok fazla video var istediğiniz oyunu kendiniz atar yüklerseniz. Benim tavsiyem xbox alın birde gamepass gerisini düşünmeyin zaten cihazı TV akıllı yapmak için de kullanılabilir Netflix YouTube vb uygulaması kullanırsınız. Birde yakında Türkiye'ye Xcloud geldiğinde bu cihazın değeri çok daha fazla artacak. ☺️
çok sağolun hocam, tercihimizi xbox one dan kullanalım o zaman :)

Hocam 2-3 gün önce aldım. Ben konsoldan memnunum. FIFA 21, NFS Payback gibi oyunları 1080P'de çok rahat oynatıyor. Arayüzü ise çok karmaşık değil. Ben 2-3 gün içinde alıştım. Gamepadler de kaliteli ve rahat.
sağolun hocam bilgiler için.

Geri
Yukarı