PS3 alırken dolandırıldım

gurkanyal

Kilopat
Bilgisayarımın kötü olması sebebi ile PS3 almaya yöneldim durum da pek yoktu. 430TL'ye biriktirdiğim Para ile 2.el PS3 Super Slim'de anlaştık.

Parayı attım adam Letgo'dan engelledi ancak babamın telefonunu engellemedi.

Öğrenci olup bu parayı biriktirmek zor ancak neden böyle yaptı bilmiyorum.

Satıcının IBAN, eşgalinin belli olduğu fotoğrafı ve adresi var. Ayrıca dekont kısmında'da "PLAYSTATION 3 için ödeme" yazısını açıklama olarak yazdık. Şehir dışı alışveriş olduğu için elden yapmadım.

Buna ben bir yaptırım uygulatabilir miyim?

Teşekkürler <3

Konuşma kayıtları, IBAN, isim, adres, IP, dekont açıklaması reddi olmayacak kanıtlar. Uğraşırım dersen davayı açarsın, dava ne kadar sürer bilmiyorum ama sonunda istediğini alıp masrafları da karşıya yıkarsın.

Dava celbi eline ulaşsın direkt yalvarma moduna geçer zaten.

Son düzenleme:
Letgo da zaten kazıkçı dolu bende bir dolandırıcıyı dolandırdım el matkabıydı attığı iki fotoğrafta model farklıydı.Tekrar geçmiş olsun.İnşallah yararınıza gelişme olur.

Geçmiş olsun. Şehir dışından ürün alırken GeT kullanıyorum veya ürünü gönderdikten sonra parayı yolluyorum. Konuyu takibe aldım umarım paranı kurtarırsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı