PS3 BF4 80029564 güncelleme hatasi

Mealih

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, psn üzerinden bir bf4 satın aldım. İndirdim kurdum ve oyunu açarken güncelleme var yazısı çıktı. Bastım ortalarda hata verdi. 80029564 gibi bir şeydi. Sonra oyun yerine bozuk veriler diye bir şey geldi. Oyunu sildim, tekrar yükledim single player oynanıyor ama online girmek için güncelleme yapmamı istiyor. Ne yapmalıyım? Yardimci olursaniz sevinirim. Saygilar.

@Recep Baltaş

Up

Recep Baltaş daha iyi bilir , ama bence Ps3 sistem güncellemelerini yap. Olmadı yeniden başlat. Son çare oyunu yeniden indir ve kur , sonra güncelle.

Update sorunlu. Bu durumlarda beklemekten başka çare yok , yeni update gelecek. Hata kodunu internette arattırdım. Bu sonucu verdi.

Recep Baltaş daha iyi bilir , ama bence Ps3 sistem güncellemelerini yap. Olmadı yeniden başlat. Son çare oyunu yeniden indir ve kur , sonra güncelle.

Update sorunlu. Bu durumlarda beklemekten başka çare yok , yeni update gelecek. Hata kodunu internette arattırdım. Bu sonucu verdi.
Teşekkürler denedim ama olmadı bekleyeceğiz artık.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı