PS3 BF4 Online girmiyor

Kemikli_terapi

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
işlemci: i5 3470
Ekran kartı: 1650
Ram: 16 gb
PS3'de BF4 Online giremiyorum internet varken oyun sürekli başta yükleme ekranında sürekli yüklüyor orijinale mi çevirmem gerekiyor gerekiyorsa banlanmadan ve sıkıntı çekmeden nasıl yaparım?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS mi oyun mu PS bana kırık geldi.

Multiplayer giremezsin o zaman. Yani benimki de öyleydi bir gün internete bağlamayı denemiştim sonra yanlışlıkla güncelledim falan, orijinal gibi oldu aynı. PlayStation Store'a girebiliyordum, eski kırık oyunlarıma erişimim de gitmişti ve multiplayer girebiliyordum.

Multiplayer giremezsin o zaman. Yani benimki de öyleydi bir gün internete bağlamayı denemiştim sonra yanlışlıkla güncelledim falan, orijinal gibi oldu aynı. PlayStation Store'a girebiliyordum, eski kırık oyunlarıma erişimim de gitmişti ve multiplayer girebiliyordum.
Multi girebilir ama sürümü eski olabilir

Oto güncelleme açıktır direk güncelle oto güncellemeyi kapatın

Yt netflix vs girebiliyorum oyunu satın mı almam gerekiyor
Hayır artık Sony ps3 önemsemediğinden oyuna girebilirsiniz cihazı intarnete bağlayabilirsiniz Multi girebilirsiniz ama ban yersiniz baştan diğim youtube ve netflix de girersiniz bu arada ps3 için ps store kapandı ya kutulu alacaksınız yada korsan indirceksiniz

@Kemikli_terapi cihaz sürümü ne son sürüm değilse girilmez

Hayır artık Sony PS3 önemsemediğinden oyuna girebilirsiniz cihazı intarnete bağlayabilirsiniz multi girebilirsiniz ama ban yersiniz baştan diğim YouTube ve Netflix de girersiniz bu arada PS3 için PS Store kapandı ya kutulu alacaksınız ya da korsan indirceksiniz.

@Kemikli_terapi cihaz sürümü ne son sürüm değilse girilmez.

İlginç ben GTA 5 satın alarak GTA Online'a girebilmiştim. Değişmiş olmalı.

Geri
Yukarı