PS3 "dosya sistemini kontrol et ve geri yükle" kısmında çok az ilerliyor

RyugaEmperor

Centipat
Daha fazla  
Selam hard diski bugün değiştirip sistemi kurdum. Sonra ise YouTube'da takılıp çık yaptım sistem aniden yeniden başladı sonra dosya sistemini kontrol et uyarısı geldi yaptım ve saatlerdir çok az ilerliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemi kapatıp geri mi açayım? Yoksa bitmesini mi bekleyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam hard diski bugün değiştirip sistemi kurdum. Sonra ise YouTube'da takılıp çık yaptım sistem aniden yeniden başladı sonra dosya sistemini kontrol et uyarısı geldi yaptım ve saatlerdir çok az ilerliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemi kapatıp geri mi açayım? Yoksa bitmesini mi bekleyim?
Hocam keşke yapmasaydınız, banada araa geliyor hep geçiyorum uyarıyı daha bir problemle karşılaşmadım.

Hocam şimdi napayım bitsin mi? Yoksa kapatayım mı ? Ve ilerde aynı uyarıya tıklarsam yine bu kadar bekler miyim? @Weizurax
Hocam bekleyin en azından bitsin, kapatırsanız ne olur bilgim yok o konuda. İleride aynı uyarıya tıklarsanız yine bu kadar bekleyebilirsiniz, dediğim gibi kaç kere hatayı aldım her seferinde atladım bir problemle karşılaşmadım.

Peki hocam tamamdır sağ olun çözüm veriyorum bir problem olmaz ise :).

@Weizurax sizce neden kaynaklandı hocam?

Şimdi siyah ekran oldu ve tuşa basınca ses yok ve kapanmıyor kilitlendi ve siyah ekran. HDD'yi yeni değıştirmiştim.

Tuşa basılı tuttum sistem başlatılamadı. 4.90 yazılımını içeren USB'yi tak dedi ben de tuş ile kapattım geri açtım, normal çalışt. Sorun nerede anlayamadım.

Dosya sistemindeki sistem bozuk ve geri yüklenecek dedi şuan yüzde 23. Hdd çok yavaş çalışıyor kupa yükleme işleminde, bir oyun dosyası ineceğinde ve dosya sistemi geri yükleme kısmında bilen biri yardım ederse sevinirim.

Son düzenleme:
Peki hocam tamamdır sağ olun çözüm veriyorum bir problem olmaz ise :).

@Weizurax sizce neden kaynaklandı hocam?

Şimdi siyah ekran oldu ve tuşa basınca ses yok ve kapanmıyor kilitlendi ve siyah ekran. HDD'yi yeni değıştirmiştim.

Tuşa basılı tuttum sistem başlatılamadı. 4.90 yazılımını içeren USB'yi tak dedi ben de tuş ile kapattım geri açtım, normal çalışt. Sorun nerede anlayamadım.

Dosya sistemindeki sistem bozuk ve geri yüklenecek dedi şuan yüzde 23. Hdd çok yavaş çalışıyor kupa yükleme işleminde, bir oyun dosyası ineceğinde ve dosya sistemi geri yükleme kısmında bilen biri yardım ederse sevinirim.
Son durum nedir hocam?

Yüzde 44 hocam @Weizurax .

Bitti ve siyah ekran oldu @Weizurax .

Ne yapmalıyım acil cevap.

Resetledim yine aynı uyarı...
4.90 aşırı sıkıntılı bir yazılım. Keşke kurmasaydın. Full bug çünkü. Benim makinem resmen kullanılamaz hale geldi.

HDD sorunlu olabilir bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı