PS3 sistem dosyaları bozuk geri yüklenecek hatası

Furki3334

Hectopat
Merhabalar PS3ümde sistem dosyaları bozuk geri yüklenecek dedi tamama bastım 16'ya kadar hızla geldi sonra çok yavaş ilerledi 12 saat geçti 46 oldu anca ondan sonrada zaten ekran gitti açılmadı bir yerden gördüm güvenli moddan restore file System yap diye yaptım ama oda hazırlanıyor lütfen bekleniyor da kaldı nasıl çözülecek bu bilen var mı?

Güvenli moda girip USB'den yazılım atacaksınız. Benim de aynı olay başıma geldi geri yükleme çok uzun sürdü bende bitmeden kapadım konsolu USB'den yazılım attım verilerim kaybolmadan konsolu kurtardım.

Nasıl bir yazılım bu peki link falan var mı? Nasıl yapacağım anlatabilir misin?

Hayır kırık değil o zaman sıkıntı olur mu?
O zaman sony nin kendi sitesinden indirmeniz lazım. Buyurun:
Kurulumu:
Usb yi fat 32 yapıyoruz
İçine büyük harflerle PS3 klasörü oluşturuyoruz.
PS3 klasörünün içine büyük harflerle UPDATE klasörü oluşturuyoruz.
İndirdiğimiz yazılımı UPDATE klasörünün içine atıyoruz.
Attığımız dosyanın adını büyük harflerle PS3UPDAT. PUP yapıyoruz.
Usb mizi ps3 ün sağ usb portuna takıyoruz.
Güvenli moda girip depolama ortamından güncelle yi seçip ekrandaki talimatları takip ediniz.

O zaman Sony'nin kendi sitesinden indirmeniz lazım. Buyurun:
Kurulumu:
USB'yi fat 32 yapıyoruz.
İçine büyük harflerle PS3 klasörü oluşturuyoruz.
PS3 klasörünün içine büyük harflerle Update klasörü oluşturuyoruz.
İndirdiğimiz yazılımı Update klasörünün içine atıyoruz.
Attığımız dosyanın adını büyük harflerle PS3updat. Pup yapıyoruz.
USB mizi PS3'ün sağ USB portuna takıyoruz.
Güvenli moda girip depolama ortamından güncelle yi seçip ekrandaki talimatları takip ediniz.

Şmidi doğru anlamış mıyım USB değil de bende harddisk var taşınılabilir onun adını fat 32 yapacağım içine PS3 klasörü yapacağım peki içi boş olması gerekiyor mu ve o klasörün içine Update adlı klasör oluşturup içine atacağım indirdiğim yazılımla tabii o yazılımın adını PS3updat. Pup yapacağım ve o harddiski sağdadi şarj yerine takacağım güvenli moddan depoloma ortamından güncelle diycem
Ve yardım ettiğin için teşekkürler.

Şmidi doğru anlamış mıyım USB değil de bende harddisk var taşınılabilir onun adını fat 32 yapacağım içine PS3 klasörü yapacağım peki içi boş olması gerekiyor mu ve o klasörün içine Update adlı klasör oluşturup içine atacağım indirdiğim yazılımla tabii o yazılımın adını PS3updat. Pup yapacağım ve o harddiski sağdadi şarj yerine takacağım güvenli moddan depoloma ortamından güncelle diycem
Ve yardım ettiğin için teşekkürler.
Hdd nin içi doluysa fat32 yaparsan bütün veriler silinir. Harici hdd usb 3.0 sa ps3 görmez hdd yi.
Oluşturduğumuz klasörlerin haricinde dolu olabilir.

Geri
Yukarı