Çözüldü PS3 DualShock neyle bağlanir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster abra a5 v16.7 Lenovo IdeaPad Gaming 3 3050
Evde bir tane PS3 Sony DualShock buldum, fakat şarj kablosu yok. Muhtemelen bunu kablo alip hayata döndürmeyi düşünüyorum. Fakat bunu nasıl bagliyoruz sarjı? Kendisi olup Bluetooth ile mi yoksa kabloyla mi bagliyoruz? Kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerekenler:
1. İlk olarak yukarda başında Microsoft geçen bütün gerekli dosyaları indirip kuruyoruz. Oyun oynanan herhangi bir bilgisayarda çoğunlukla mevcuttur. Kuruluysa tekrar kurmanıza gerek yok.

2. Windows 7 kullanıcısı iseniz Xbox 360 sürücülerini kurmanız gerekiyor. Windows 7'nin üzerinde bir işletim sistemine sahipseniz bu adımı atlayabilirsiniz. Nitekim bunlarda kurulu halde geliyor.

3. DS3'ümüzü USB kablosu yardımıyla bilgisayarımıza takıyoruz. Windows kolu tanıdıktan sonra, son maddede yer alan ScpToolkit'i indirip çalıştırıyoruz.

Gerekenler:
1. İlk olarak yukarıda başında Microsoft geçen bütün gerekli dosyaları indirip kuruyoruz. Oyun oynanan herhangi bir bilgisayarda çoğunlukla mevcuttur. Kuruluysa tekrar kurmanıza gerek yok.

2. Windows 7 kullanıcısı iseniz Xbox 360 sürücülerini kurmanız gerekiyor. Windows 7'nin üzerinde bir işletim sistemine sahipseniz bu adımı atlayabilirsiniz. Nitekim bunlarda kurulu halde geliyor.

3. DS3'ümüzü USB kablosu yardımıyla bilgisayarımıza takıyoruz. Windows kolu tanıdıktan sonra, son maddede yer alan ScpToolkit'i indirip çalıştırıyoruz.

Teşekkürler tanıdıktan sonrsa Bluetooth üzerinden kullanabilir miyim yoksa hep kabloylami kullanacağım.

Gerekenler:
1. İlk olarak yukarıda başında Microsoft geçen bütün gerekli dosyaları indirip kuruyoruz. Oyun oynanan herhangi bir bilgisayarda çoğunlukla mevcuttur. Kuruluysa tekrar kurmanıza gerek yok.

Hocam merhaba dedıgınızı sımdı denemeye başladım ama Windows kolu gormuyor galıba kolu şarj kablosuyla beraber taktım ama ayarlarda baglı olarak gozukmuyor.

Kolda sadece 4. ve 3. ısık yanıyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı