PS3 düşük FPS

bilal232

Hectopat
111 GB depolama alanı var, kullanılabilir 9000 MB. Bilgisayar monitöründe kullanıyorum. Kasmalar ve düşük FPS sorunu var. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS3 yeni oyunları düşük FPS'de çalıştırıyor maalesef. Yeni dediğim de PS3'e göre yeni.
cod black ops gta 5 fıfa 15 bf 3 ac 3 şimdilik denediğim oyunlar bunlar fakat aynı zamanda kötü görüntü bulanıklılık sorunuda var sadece oyunlarda arayüzde falan 1080 p sıkıntı yok rayman legends de ne fps düşüklülüğü nede bulanıklılık sorunu var oyunlar orjinal ve cd li.
Hiçbir şey yapamazsın. Konsolda FPS'yi arttırmanın yolu yok. Televizyonda dene.
Televizyonda'da aynı , görüntü bi nebze olsun iyileşiyior fakat fps yine aynı.

Oyun dosyalarını harici diskten yukleyince disk hızı yavaşsa kasma yapar ve yavaş yüklenir ssd ile bu sorun çözülebilir ama fps etkisi olmaz. Oyun dosyalarını hızlı yüklerse performansı da bir nebze iyileşir.

CFW, OFW, HEN?

Oyunun yüklü olduğu depolama birimi dahili mi harici mi? Yani USB'den takıp mı oynuyorsun yoksa PS3'e mi kopyaladın? Oyunlar orijinal mi? Tüm güncellemeler yüklü m? Oyunların güncellemeleri yüklü mü? Sıcaklık değerleri nasıl?

Oyun kasıyor deyip konu açıyorsun ama hiçbir bilgi vermiyorsun.

CFW, OFW, HEN?

Oyunun yüklü olduğu depolama birimi dahili mi harici mi? Yani USB'den takıp mı oynuyorsun yoksa PS3'e mi kopyaladın? Oyunlar orijinal mi? Tüm güncellemeler yüklü m? Oyunların güncellemeleri yüklü mü? Sıcaklık değerleri nasıl?

Oyun kasıyor deyip konu açıyorsun ama hiçbir bilgi vermiyorsun.
Öncelikle ilk defa bir oyun konsoluna sahibim.
CFW, OFW, HEN nedir hiç bilmiyorum
Birkaçı sisteme yüklü diğerleri cd li hepsi orjinal ve güncel sistemde güncel ısı değerlerini bilmiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı