PS3 enable hen 4.89 nasıl silinir?

K

Dostum ben de şimdi denedim harbiden inmedi Google Chrome kullanırken Microsoft Edge'den indirmeyi dene 4.89 ofw yi üstte uyarı verecek güvenli şekilde indirilemiyor gibisinden buna tıkladıktan sonra inecek Eki Görüntüle 1411726

Sonra ilk mesajımda dediğim gibi bunu güvenli modda kur hepsinin detaylı videosu YouTube'da var zaten kolay gelsin.

Kanka dosya yüklemesi başlamıyor bile.
dostum ben de şimdi denedim harbiden inmedi google chrome kullanırken microsoft edge den indirmeyi dene 4.89 ofw yi üstte uyarı verecek güvenli şekilde indirilemiyor gibisinden buna tıkladıktan sonra inicek Eki Görüntüle 1411726

sonra ilk mesajımda dediğim gibi bunu güvenli modda kur hepsinin detaylı videosu youtube da var zaten kolay gelsin
indirmeyi başardım
Dostum ben de şimdi denedim harbiden inmedi Google Chrome kullanırken Microsoft Edge'den indirmeyi dene 4.89 ofw yi üstte uyarı verecek güvenli şekilde indirilemiyor gibisinden buna tıkladıktan sonra inecek Eki Görüntüle 1411726

Sonra ilk mesajımda dediğim gibi bunu güvenli modda kur hepsinin detaylı videosu YouTube'da var zaten kolay gelsin.

Kanka peki kurarken bu güncelleme dosyası zaten kuruldu falan dermi.

Son düzenleme:
Merhabalar PlayStation 3 aldım yeni enable hen hep donuyor ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz aldığım kişi ilk çektiğinde bu sekme yoktu attığı video da hen açıldı sonra ben denedim hep dondu ne yapmam lazım
IMG_20221120_131633.jpg

Geri
Yukarı