PS3 enable hen 4.89 nasıl silinir?

Yağız Atan

Centipat
Daha fazla  
Selam herkese. Ben PS3 sahibiyim ve PS3 üme enable hen kurdum ve 4.89 güncellemesini PS3'e xploit sürümü olarak kurdum fakat sıkıntı şurada bu xploit güncellemesi çok kötü silmek istiyorum ama nasıl sileceğimi bilmiyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan kişiler bana yardım etsinler. PS3'te hiçbir şey yapamıyorum şu an pkg dosyaları da kurulmuyor. Bilen varsa yardım etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS3 ü güvenli moda alıcaksın önce youtube da nasıl alınacağına dair videolar var sonra flash belleğinin içine ps3 ün orjinal sistem yazılımını kurucaksın youtube da yine nasıl yapıldığına dair videolar var sonra güvenli modda orjinal yazılımın kurulumunu yapıcaksın ps3 restart olucak başlayacak sonra kırık sürümden geriye kalan her şeyi silicen bitti gitti

PS3'ü güvenli moda alacaksın önce YouTube'da nasıl alınacağına dair videolar var sonra flash belleğinin içine PS3'ün orijinal sistem yazılımını kuracaksın YouTube'da yine nasıl yapıldığına dair videolar var sonra güvenli modda orijinal yazılımın kurulumunu yapacaksın PS3 restart olacak başlayacak sonra kırık sürümden geriye kalan her şeyi silicen bitti gitti.

Kanka ben PS3 Sony resmi sitesinden 4.89 orijinal günellemeyi indirmeyi denedim ama indirmeye basılca indirmiyor hiçbir şey olmuyor.

4.88'e Tekrar düşüremezsin. 4.89'un OFW versiyonunu yükleyip tekrar HFW yüklemen lazım.

4.88'e tekrar düşüremezsin. 4.89'un ofw versiyonunu yükleyip tekrar HFW yüklemen lazım.

Hiçbir şey anlamadım.
Eski versiyonu yükleyemezsin yani 4.89'a mâhkumsun yani ama sorununu düzeltebiliriz. Sony'nin sitesinden 4.89 yazılımını indirip kuruyorsun. Kurulduktan sonra 4.89 HEN dosyasını kuruyorsun. En son ps3xploit.com sitesinden 4.89 HFW Enabler'i kuruyoruz.

Mutlu son. :)

Eski versiyonu yükleyemezsin yani 4.89'a mâhkumsun yani ama sorununu düzeltebiliriz. Sony'nin sitesinden 4.89 yazılımını indirip kuruyorsun. Kurulduktan sonra 4.89 hen dosyasını kuruyorsun. En son ps3xploit.com sitesinden 4.89 HFW Enabler'i kuruyoruz.

Mutlu son. :)

Sony'nin sitesinden 4.89 güncellemesini kuramıyorum indirmeye basıyorum ama hiçbir şey olmuyor inmiyor hiçbir dosya.

Sony'nin sitesinden 4.89 güncellemesini kuramıyorum indirmeye basıyorum ama hiçbir şey olmuyor inmiyor hiçbir dosya.
Başka cihazdan deneyip kur veya bağlantıya sağ tıklayıp yeni sekmede aç de olma ihtimali var.

nası
Başka cihazdan deneyip kur veya bağlantıya sağ tıklayıp yeni sekmede aç de olma ihtimali var.
knk ben denedim yapamadım hala olmuyo pls beni apt.l olarak düşünme ama bide zahmet olmassa o ps3 4.89 orjinal güncellemesini mediafireye fln yükleyip bana link atabilirmisin pls

Yardım edersen çooook sevinirim.

Son düzenleme:
dostum ben de şimdi denedim harbiden inmedi google chrome kullanırken microsoft edge den indirmeyi dene 4.89 ofw yi üstte uyarı verecek güvenli şekilde indirilemiyor gibisinden buna tıkladıktan sonra inicek
1654553255729.png

sonra ilk mesajımda dediğim gibi bunu güvenli modda kur hepsinin detaylı videosu youtube da var zaten kolay gelsin

Yeni konular

Geri
Yukarı