PS3 Fat 75 derece

TheRapper7

Decapat
Arkadaşlar Fat kasa PS3'ümü satacağım. Termal macununu değiştirdim sıcaklık boştayken 75 dereceye geliyor. Tempmonu açıp oyuna girince 70 derecenin altında kalıyor sıkıntı olur mu? Sattığım adamın elinde Rlod verir mi? Şimdi kul hakkına girmeyelim.

Fat kasa için 80 derece normal :).

Merak etme. Benim CECHL04 kodlu PS3'üm boşta 60~65'de geziyor. Fan döndürmüyor. 70'i geçince dönüyor. 80'e sabitleyor. Black Ops oynarken bunu deneyimledim.

Tempmon açınca direk 60'a sabitliyor.

Fat kasa için 80 derece normal :).

Merak etme. Benim CECHL04 kodlu PS3'üm boşta 60~65'de geziyor. Fan döndürmüyor. 70'i geçince dönüyor. 80'e sabitleyor. Black Ops oynarken bunu deneyimledim.

Tempmon açınca direk 60'a sabitliyor.

Furkan kardeşim sana birşey sorucam bu Crysis 3'te ve Shadow Of Mordor'da kasma normal mi? İkisinde de fps düşük 20 gibi oynanabiliyor ama hafif kasması rahatsız ediyor. :(

Furkan kardeşim sana birşey sorucam bu Crysis 3'te ve Shadow Of Mordor'da kasma normal mi? İkisinde de fps düşük 20 gibi oynanabiliyor ama hafif kasması rahatsız ediyor. :(

Oyun ve sistem güncellemesi var mı? Varsa güncelleyin.

Acaba sıcaklık ile ilgili olabilir mi?

Yada CD çizikler?

Oyun ve sistem güncellemesi var mı? Varsa güncelleyin.

Acaba sıcaklık ile ilgili olabilir mi?

Yada CD çizikler?

Ps3 multimanlı fanlar %100 de çalırken yani makine soğukkende kasma oluyor. Harddiskin durumunu bilmiyorum hdden olabilir mi? diğer oyunlarda kasma yok ama.
Sürekli kasma değil bazı bölgelerde, farcry 4'ünde cutscenelerde kasma oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps3 multimanlı fanlar %100 de çalırken yani makine soğukkende kasma oluyor. Harddiskin durumunu bilmiyorum hdden olabilir mi? diğer oyunlarda kasma yok ama.
Sürekli kasma değil bazı bölgelerde, farcry 4'ünde cutscenelerde kasma oluyor.

O zaman oyunda sıkıntı vardır. Başka oyunlarda da sıkıntı var mı?

Varsa ve uğraşmak istersen oyunları ve save dosyalarını yedekle.

PS3'ün Harddiski bilgisayara bağla. Sağlık testi yap. Bad Sektör varmı diye bak.

Merhaba arkadaşlar benim fat kasa cechh04 model ps3 var hiç açılmadı tornavida değmedi. Webmande yazan sıcaklık 75 derece boştaki hali. Bu normalmidir ? Temiz duruyor toz vs yok fakat termal kuruduysa onu bilmiyorum.

Geri
Yukarı