PS3 fat kasa boşta 60 derece normal mi?

Hangisini değiştirmeliyim. Bu arada fotoğraf'ta gördüğünüz gibi 70'lere kadar çıkıyor.

17FF049E-0CFF-47D2-85FC-7A37595367EC.jpeg

Çizdiğim yeri seçin ve yanına 60 yazın sonra kaydedin ve PS'yi yeniden başlatın.

Hocam oraya bir şey yazmana gerek yok dediğim ayarı yapıp ve kaydedip PS'yi yeniden baslattin mi?

Aynen dediğinizi yaptım hocam 60 dereceyi geçmiyor GTA 5'te bile 60, 61 derece oluyor daha fazlası olmaması için fan kendini hızlandırıyor çok teşekkür ederim. Ancak bir şey soracağım bu Fan'ın ömrü var mı yani bu şekilde kullanırsam bozulma ihtimali var mı?

Aynen dediğinizi yaptım hocam 60 dereceyi geçmiyor GTA 5'te bile 60, 61 derece oluyor daha fazlası olmaması için fan kendini hızlandırıyor çok teşekkür ederim. Ancak bir şey soracağım bu Fan'ın ömrü var mı yani bu şekilde kullanırsam bozulma ihtimali var mı?

Fanı yağla sadece makine yağı ile sesli olacak ama PS3'ün sağlıklı olacak yani fan ömründe pek bir etki olmaz sorunsuzca çalışır.

Fanı yağla sadece makine yağı ile sesli olacak ama PS3'ün sağlıklı olacak yani fan ömründe pek bir etki olmaz sorunsuzca çalışır.

Maalesef içini tekrar açamam ama bayağı bir kuvvetli şekilde içerisine hava makinesiyle hava üfledik tüm tozları gitti içi açıkken, Fan'da bile toz kalmadı.

Hocam fan ses konusunda çok bir şikayetim yoktur. Ancak yağlama derken WD40 var bende eğer yağlarsam onu kullanayım mi?

WD40 yağlama için degil ki temizlemek için Tahtakale'den 15 veya 30 TL'ye makine yağı deyip alabilirsiniz.

Hocam kendi fan ayarlarımı size şöyle sunayım aynısını yapmanı öneririm.
20220622_001747.jpg

20220622_002045.jpg

Son düzenleme:
WD40 yağlama için degil ki temizlemek için Tahtakale'den 15 veya 30 TL'ye makine yağı deyip alabilirsiniz.

Hocam kendi fan ayarlarımı size şöyle sunayım aynısını yapmanı öneririm.
Eki Görüntüle 1427384

Eki Görüntüle 1427387

Hocam selam aradan biraz zaman geçti ama eğer halen aktifseniz şunu sormak istiyorum bugün tekrardan içini açıp temizliğini yapacağım 1 sene önce termal macunu fazla sürmemiştim ince bir tabaka şeklinde sürmüştüm acaba PS3'ün işlemcisinin üstüne biraz daha mı fazla süreyim macunu? Bu arada fan yağlaması konusunda gres yağ olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı