PS3 fat kasa ne kadar eder?

CapsNumScroll

Hectopat
Daha fazla  
Selam PS3 fat kasaya sahibim hiçbir şekilde kırmızı ışık hatası almadı ve iç tarafı açılmadı Jailbreak yapılmış içinde oyun yok fakat yüklersem bunu ne kadara satabilirim 1 tane kolu var.

Selam PS3 fat kasaya sahibim hiçbir şekilde kırmızı ışık hatası almadı ve iç tarafı açılmadı Jailbreak yapılmış içinde oyun yok fakat yüklersem bunu ne kadara satabilirim 1 tane kolu var.

Temizliğine göre en az 700 eder.

Hocam bende öyle düşünüyordum fakat sarı sitede bazıları 2500 TL koymuş 15 tane oyun var diye sizce onlar fazla abartmamış mı?

Onlar hayal âleminde yaşıyor hocam.
Ek olarak çoğu oyunları korsan indirip fiyatı şişirmeye çalışıyor.

700 normalde güzel fiyat ama piyasanın bayağı altında alsatçılar alır ve 2000'e satar bence en az 1500'e filan koyun.

1500 TL'ye kimse almaz içinde oyun yoksa zaten içinde 1 tane oyun var jojo all star Battle GTA 5 yüklersem 1000 TL'ye koyarım belki bana göre fat için 1500 fazla.

1500 TL'ye kimse almaz içinde oyun yoksa zaten içinde 1 tane oyun var jojo all star Battle GTA 5 yüklersem 1000 TL'ye koyarım belki bana göre fat için 1500 fazla.

Hocam 1500'e kimse almaz çünkü fat modeli sorunlu ve riskli bir kasa.
Ek olarak hiç oyunu yok arkadaşın.

Şimdi GTA 5 yüklüyorum bir de söylemeyi unutmuşum cihaz Jailbreak'lı bir sorun olmaz değil mi?

Hayır olmaz ama orijinal olması değerini artttırırdı ama kim alırdı orası muallak.

Geri
Yukarı