PS3 vs PS3 fat kasa

maruf demireki

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
PS3 - PS3 fat kasa var. Aralarında 100 TL farkla hangisini almalıyım? Farklılıkları nelerdir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fat kasa almak mantıklı değil. Çok fazla enerji tüketiyor ve bozulma ihtimali daha yüksek.
Cech numarasını söylersen daha fazla detay verebilirim.
Aynı model kasalar arasında bile çok fazla fark olabiliyor.

Fat kasa alma sakın acayip sorunlu alabilirsen Slim al ben bir zamanlar Slim kullanmıştım gayet sorunsuzdu bir de süper Slim var ama kullanmadığım icin bilgim yok süper Slim modelinde.

Fat kasalar çok arızalı. Elinde bozulma ihtimali var.

Fat kasaya çok sorunlu, arızalı diye yazanlar ne düşünüyor acaba fat kasanın tek problemi soğutma cihazın fanı CPU, GPU 80 dereceye ciktimi tam devirde dönmeye başlıyor ondan soğutamıyor cihaz kendini CPU veya GPU pinleri çatlayabiliyor. Ondan sonra kırmızı ışık ve sarı ışık hataları çıkıyor. Fan ayarını kendiniz ayarlarsanız fat kasada size bayağı gider.

Ben Slim CECH 2504B ve ya altı bir CECH kodlu bir makine bulabilirseniz ondan almanızı öneririm.

Son düzenleme:
Düzgün kullanılmış sa fat kasa alabilirsiniz
Fat kasaya çok sorunlu, arızalı diye yazanlar ne düşünüyor acaba fat kasanın tek problemi soğutma cihazın fanı CPU, GPU 80 dereceye ciktimi tam devirde dönmeye başlıyor ondan soğutamıyor cihaz kendini CPU veya GPU pinleri çatlayabiliyor. Ondan sonra kırmızı ışık ve sarı ışık hataları çıkıyor. Fan ayarını kendiniz ayarlarsanız fat kasada size bayağı gider.

Ben Slim CECH 2504B ve ya altı bir CECH kodlu bir makine bulabilirseniz ondan almanızı öneririm.
Ardadaşın dediği gibi cihaz zamanında çok sorun çıkardı evet fakat düzgün kullanımda ömrü var fakat zamanında arza yapmışsa alma

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı