PS3 FAT Kendini Kapatıyor

Küçük kobra

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Istanbul
Isınma sorunu vardı termal macununu değiştirdim temizliğini iyice yaptım ancak cihaz açıldığı anda fandan uçak motoru gibi ses geliyor ama fan sıcak üflemiyor. Isınmıyor ancak oyuna girmeye fırsat bırakmadan kendini kapatıyor. Bunu nasıl çözebiliriz?

Isınma sorunu vardı termal macununu değiştirdim temizliğini iyice yaptım ancak cihaz açıldığı anda fandan uçak motoru gibi ses geliyor ama fan sıcak üflemiyor. Isınmıyor ancak oyuna girmeye fırsat bırakmadan kendini kapatıyor. Bunu nasıl çözebiliriz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cihaz hakkı rahmetine kavuştu.

RLOD hatası bu. tamiri var ama garanti çözüm değil.

Eğer alacaksanız Slim kasa alın. Fat kasaların ilk versiyonları sıkıntılı. Bu da o ilk çıkan 40GB makina. Sıkıntılı model. Son nefesini vermiş.

Cihaz hakkı rahmetine kavuştu.

RLOD hatası bu. tamiri var ama garanti çözüm değil.

Eğer alacaksanız Slim kasa alın. Fat kasaların ilk versiyonları sıkıntılı. Bu da o ilk çıkan 40GB makina. Sıkıntılı model. Son nefesini vermiş.
Tamir ettirip şansımı deneyeceğim. Tekrar RLOD a düşmemesi için kaliteli bir termal macun iş görür diye umuyorum.

Fanın çok yüksek devirde çalışması RLOD hatası yüzünden mi?

Elimdeki 60GB lik model.

Tamir ettirip şansımı deneyeceğim. Tekrar RLOD a düşmemesi için kaliteli bir termal macun iş görür diye umuyorum.

Fanın çok yüksek devirde çalışması RLOD hatası yüzünden mi?

Elimdeki 60GB lik model.

İyi bir termal macun bile kurtarmaz.

Bunda ki sorun işlemci arızası. Hani tamir ettirebilirsin ama yapma. Uğraşma. Bu kasalar sıkıntılı. Boşa masraf çünkü bu kasa.

Al kendine Slim cihaz. Onda oyna. Bunu bir köşeye koy. Salonu süslesin.

Kesinlikle hayır. Letgo, Sahibinden'de ara.

Ama kesinlikle ve kesinlikle deneyerek al. Elden al. Zaten imzamda rehber var. Onu oku. Ona göre davran. Kendine temiz bir makina al.

Ucuz diye her ilana zıplama da. Dediğimi yap, yaptığımı yapma. Bende ucuz diye aldım elimde patladı :).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı