PS3 fat yazılım yüklemek

YFK

Hectopat
Makaleler
8
Merhaba. Yaklaşık altı aydır kapalı konumda duran fat model PlayStation 3'e sahibim. Bu makineyi geçen hafta açtık ve oyunları başlatmak için gerekli olan "multiman" adındaki yazılımın çalışmadığını gördük. Bu nedenle ben, makineye CFW yüklemeye karar verdim. Ancak CFW yüklenirken Blu-ray sürücüsü takılı olmadığı için hata aldım. Blu-ray sürücüsünü tekrar çalışır hale getirsem bile hata düzelmedi. Bende aşağıdaki video yu gördüm ve denemeye karar verdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hard Disk'i sıfırladım ve içinde yazılım olan USB belleği taktım. Ancak hiçbir yazılımı makine algılayamadı. (taktığım bellekler halihazırda FAT32 olarak biçimlendirilmişti.) Bende bunun yerine ofw yüklemeye karar verdim. Ancak yazılım algılama aşamasında iken elektrik kesildi. Artık açıp sistem güncellemeye girdiğimde makine donuyor. Donuyor olmasaydı bir CD ile deneyecektim. Bu konularda bilgisi olanlar bana yardım edebilirse sevinirim. Makineyi servise götürmeden önce buraya sormak istedim. İyi sosyaller.

Makine CECHE012 model. @Furkan17TR @Cruslan

DSC_0907.JPG

Son düzenleme:
Flash belleğinizi exFAT olarak biçimlendirin.

Makine güvenli mod üzerinde sistem yazılımı güncellemesine geldiğimde donuyor.
Ancak yazılım algılama aşamasında iken elektrik kesildi. Artık açıp sistem güncellemeye girdiğimde makine donuyor.

Bir kere daha format atman mümkün mü?

Şu an makinenin Hard Disk'i tamamen boş olduğu için değil.

Flash belleğinizin ve hard disk hala çalışıyor mu emin olun belki flashınız veya harddiskiniz elektrik kesintisinden hasar almıştır CrystalDiskInfo ile bunu test edebilirsiniz.

Bu arada akıl vermek gibi olmasın ama bu tarz işlemlerde artık UPS kullanmayı unutmayın yoksa bu tarz tatsız olaylar yaşanabiliyor.

Flash belleğinizin ve hard disk hala çalışıyor mu emin olun belki flashınız veya harddiskiniz elektrik kesintisinden hasar almıştır CrystalDiskInfo ile bunu test edebilirsiniz.

Bu arada akıl vermek gibi olmasın ama bu tarz işlemlerde artık UPS kullanmayı unutmayın yoksa bu tarz tatsız olaylar yaşanabiliyor.

Bu elektrik kesintisinde sonra tekrar bakmıştım. Hard disk üzerinde bir sorun yoktu.

UPS derken demek istediğiniz nedir ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı