PS3 FAT sarı ışık hatası

ekmifd

Zeptopat
Daha fazla  
Bizde bir PS3 fat var ve bazen sarı ışık hatası veriyor bazen ilk açıldığında bazen oyundayken bu hata oluyor 2-3 saat açık kalıp hata vermediği de oluyor bu sorun nasıl çözülür bilen var mı?

Hocam PS3 fat en sorunlu model onu bir teknik servise götrümen lazım yapabileceğin bir şey yok maalesef önerim onu satıp yerine Slim olanı alman.

Belirli aralarda veriyorsa yani oyun oynarken kapanıyorsa düzeltebilirsin. Büyük ihtimalle kırık yani Jailbreak'li PlayStation'un benim rehberimi uygulamanı öneririm.
Oyun oynarken veriyorsa hatayı fazla ısındığı için veriyordur.

Hocam PS3 fat en sorunlu model onu bir teknik servise götrümen lazım yapabileceğin bir şey yok maalesef önerim onu satıp yerine Slim olanı alman.

Tek sorun soğutma hocam Fat kasalarda.

Belirli aralarda veriyorsa yani oyun oynarken kapanıyorsa düzeltebilirsin. Büyük ihtimalle kırık yani Jailbreak'li PlayStation'un benim rehberimi uygulamanı öneririm.

Tek sorun soğutma

yok kırık değilmiş cihaz ya

cihazı kırıp bu uygulamayı kullansam sorun duzelir mi

Son düzenleme:
Peki bilgisayar olmadan PS3 kırılmaz mi?

Kırılır da kırılmasına güncelleme dosyası atman gerekli flash belleğe ve WebMAN mod kurulumunu da flash bellek üzerinden yapacaksın internet kafe gibi bir yere gidip gerekli dosyaları atarsın flash belleğine Jailbreak'ını yaparsın sorunsuzca.

Geri
Yukarı