PS3 FPS sorunu

Ardldomakr

Decapat
Arkadaşlar elimde PS3 fat 80 GB konsol var GTA 4 oynarken FPS sorunu yaşamaktayım sorunu azaltmak adına çözünürlüğü 1080P'den 720P ye düşürdüm ve yabancı videolarda bulduğum birtakım ayarları yaptım fakat sorun halen tamamen çözülmüş değil oyunun yer yer 15-20 FPS'lere kadar düştüğünü hissediyorum konsol kırık değil oyunum orijinal.

Arkadaşlar elimde PS3 fat 80 GB konsol var GTA 4 oynarken FPS sorunu yaşamaktayım sorunu azaltmak adına çözünürlüğü 1080P'den 720P ye düşürdüm ve yabancı videolarda bulduğum birtakım ayarları yaptım fakat sorun halen tamamen çözülmüş değil oyunun yer yer 15-20 FPS'lere kadar düştüğünü hissediyorum konsol kırık değil oyunum orijinal.

Tozları temizlemelisin.

Termal macun değişimi yap bir de iyice temizle bu işlerden anlamıyorsan YouTube üzerinde bunu yapan birçok kişi var unları izle veya bir bilgisayarcı ya ver u yapsın.

PS3'ün fanlarını temizleme özelliği varmış yüksek devirde fanları döndürerek kendi kendini temizliyormuş fakat elektrik süpürgesi kullanılarak ta manuel olarak temizleyen var hangisi daha sağlıklı olur.
Fanların temizleme özeliği olsa dahi cihazda ses çıkıyorsa bu özellik yetmiyor olabilir. Manuel dikkatli bir şekilde temizlemek sizin yararınıza olacaktır.

Fanların temizleme özeliği olsa dahi cihazda ses çıkıyorsa bu özellik yetmiyor olabilir. Manuel dikkatli bir şekilde temizlemek sizin yararınıza olacaktır.

Hocam bu arada CD takarken BluRay herhangi bir sıkıntı yaratmıyor fakat çıkartmaya çalıştığım zaman CD makineye takılı kalıyor zorlayarak çıkarıyorum acaba makinenin blurayında sıkıntı olduğundan dolayı oyunda donma yapıyor olabilir mi? Oyunu harddiske kurarsam sorunun çözülme ihtimali var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı