PS3 FPS Sorunu

blazerod

Hectopat
Daha fazla  
Konuda da belli. Videolarını izleyip gittim ve GTA 5 aldım. Eve geldiğimde ise oyun genelde 25 fps altı çalışıyor. Her oyun böyle. Böyle olacaksa neden yapıyorlar? Ve 11 senelik makina nasıl açıyor bunları?

Cihazı sıfırlayın. Bir nebze düzelir. Eski olduğunu ve GTA %'in artık PS3 için güncelleme almadığını yani ölü bir oyun olduğunu bile bile para vermişsiniz. Şansınız varsa geri verin. PC, PS4 ve Xbox One'a yönelin.

Cihazı sıfırlayın. Bir nebze düzelir. Eski olduğunu ve GTA %'in artık PS3 için güncelleme almadığını yani ölü bir oyun olduğunu bile bile para vermişsiniz. Şansınız varsa geri verin. PC, PS4 ve Xbox One'a yönelin.
Cihaz 3 aylık. Konsola salak gibi 1100TL verdim. Elimde PS4 alma fırsatı varken almadım. Peki isteseler GTA 5 PS3 sabit 30 fps yaparlar mı?

@ArnıldCivardagezen her şeyin çok güzel olduğu bir galakside yaşıyorsunuz galiba. 60 FPS yapamazlar. Tabii GTA San Andreas grafikleri yapmazlarsa. Her şeyin bir limiti vardır. Bu konsolcu kitlenin kendini kandırmaya çalıştığı gibi "Optimizasyon var optimizasyon" demeyin. İçindeki GPU'nun verebileceği en iyi grafikler bunlar. Yetmediği için yeni konsol çıktı.

60 FPS olmaz ama 30 FPS sabit olabilir belki. PS3'ün amacı yeni nesil değil eski nesil oyunları oynamaktır. Bence 9 yıllık konsoldan 25 FPS bile fazla.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı