Çözüldü PS3 garip ses çıkarıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

heiwaaaaa

Centipat
Daha fazla  
PS3'umden bir oyun açtığımda bzrzrttarzında sesler geliyor ama bu sesler cihazdan degil de kulaklıgıma geliyor ve cözüm bulmak icin internette ne aratacagımı bilemedim.
Ses bu videodaki 2. sese benziyor ama durmuyor hep devam ediyor yuksek ve cok rahatsız edici.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PS3'umden bir oyun açtığımda bzrzrttarzında sesler geliyor ama bu sesler cihazdan degil de kulaklıgıma geliyor ve cözüm bulmak icin internette ne aratacagımı bilemedim.
Ses bu videodaki 2. sese benziyor ama durmuyor hep devam ediyor yuksek ve cok rahatsız edici.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kulaklığı çıkar başka bir şekild dene TV hoparlöründen de ses geliyor mu?

Ses dijital olarak geliyor fiziksel degil.

TV hoparloru monitor hoparloru kulaklık hepsinden geliyor. Aslında onceden boyle bir durum yoktu PS3'ü güncelledigim zaman oldu belki bu bilginin bir onemi vardir.

O zaman günc geri alacaksın ya da, bir PS tamircisi varsa sorunu ilet, PS kullanmadım hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı