PS3 görüntü bozukluğu

BayRamiz06

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar selamlar, konsolda yaklaşık 6 aydır bu sıkıntı var bazen 10dk bazen de 50 dk sonra bu sorunu veriyor. Konsol 8.yılında hiç açılmadı ve yazılım orijinal sizce sorun nedir? Teşekkürler. Ekte ekran fotoğrafı. Değerli hocalarımı konuya davet ediyorum. Not: HDD formatladım ve yeniden kurdum sorun yok. Termal macundan sıkıntı olabilir mi çünkü PS3 kırdığım zamanlarda ısı boşta 65 derece ve oyunlarda aşırı kasma takılma oluyordu teşekkürler.@Furkan17TR hocam desteklerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-12-15 at 12.19.03.jpg
    WhatsApp Image 2020-12-15 at 12.19.03.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 110
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selamlar, konsolda yaklaşık 6 aydır bu sıkıntı var bazen 10dk bazen de 50 dk sonra bu sorunu veriyor. Konsol 8.yılında hiç açılmadı ve yazılım orijinal sizce sorun nedir? Teşekkürler. Ekte ekran fotoğrafı. Değerli hocalarımı konuya davet ediyorum. Not: HDD formatladım ve yeniden kurdum sorun yok. Termal macundan sıkıntı olabilir mi çünkü PS3 kırdığım zamanlarda ısı boşta 65 derece ve oyunlarda aşırı kasma takılma oluyordu teşekkürler.@Furkan17TR hocam desteklerinizi bekliyorum.

Hocam bir teknik Servis'e götürün bence. Bu sorun termal macundan gibi gelmiyor bana.

Termal macundan kaynaklı olsa cihaz ısınır kapanır. Bu tarz görüntü hataları olmaz.
Kabloyu kontrol edin. Farklı bir ekrana farklı bir kablo ile bağlayın. Eğer çözülmezse bir teknik servise götürmeniz gerekecek.

Herkese cevapları için teşekkürler sorun ısı değilse HDD değilse demek ki GPU'da yakınımda teknik servis yok. Sorunu kesin anlasam ona göre bir yol izleyeceğim. Cihaz ilk zamanlar 4 saatte bir buralar 10 dk da bir oluyor oyunun ortasında. Herkese teşekkürler araştırmaya devam edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı