PS3 Görüntü Kalitesi Problemi

TheRapper7

Decapat
PS3'ü büyük tüplü TV'de kullanıyorum, çözünürlük berbat pikseller sayılıyor ve oyundaki yazılar okunmuyor bunu düzeltme şansımız var mı?

AV multi out kablosu kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS3'ü büyük tüplü TV'de kullanıyorum, çözünürlük berbat pikseller sayılıyor ve oyundaki yazılar okunmuyor bunu düzeltme şansımız var mı?

AV multi out kablosu kullanıyorum.

Kullandığınız kablo 3-5 liralık bişeyse tabi ki de kalitesiz bir görüntü elde edersiniz tüplü televizoyn sağlıklı mı değil ama en azından kaliteli bir kablo alıp durumu ortadan kaldırabilirsiniz. İyi forumlar.

Valla tüm doğubank gezdim tüm kablolar aynı letgodaki kablolarda aynı. 20tllik kablo takılı ayrıca :(
bu komponent kablu 3 uçlu olan mı? (sarı, beyaz, kırmızı)

Valla tüm doğubank gezdim tüm kablolar aynı letgodaki kablolarda aynı. 20tllik kablo takılı ayrıca :(
bu komponent kablu 3 uçlu olan mı? (sarı, beyaz, kırmızı)

50-60 tllik 1080p destekli kablolar var onlardan almanızı tavsiye ederim.

Şimdi tüplü tv ve av kablosunun özelliği zaten berbat görüntü vermesi. Scart kablosu değil komponent kablo ile bağlama imkanınız varsa belki bir miktar düzelebilir. Ama hdmi seviyesine
Tv tüplü hdmi girişi yok, scart'ın mı 60 tllik kablosu var?

Scart değil component kablo sarıyeşil mavi ve kırmızı olması lazım.
Tv de Alttaki fotonun aynısı bir giriş varsa olur.

Dosya Ekleri

• P90203-114519(1).jpg
    P90203-114519(1).jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 35
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı