PS3 GTA 5 güncelleme takılma sorunu

tunahanozgr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 senelik bir PS3 superslim 12 GB konsolum var. Bu zamana kadar pek oyun oynamadim ilgilenmedim o yüzden harddisk alma gereği de duymadım. Ama geçenlerde kafama esti GTA 5 alayım oynayayım dedim ama bunun içinde harddisk gerekiyordu. Neyse Letgo'dan 2. el bir Samsung harddisk ve GTA 5 buldum ve dün akşam ikisini de aldım. Eve geldim harddiski taktım hiçbir sıkıntı yok GTA 5'i de taktım oynarım umuduyla ve yüklemeye başladım. Velhasil güncelleme işlemi falan bitti 21 patch attı sanırım sonra oyuna girdi ve 8 GB'lık yükleme ekranı çıktı 5 GB kadar yukledikden sonra makine dondu. Dedim olur böyle açtım kapadım falan bana bu hatayı verdi önce "corrupt game data. please reboot or reinstall the game" sonra okey dedim ve 3900 MB kaldığını gördüm iyi dedim baştan başlamıyor ama ne yazık ki 340 MB yukledikden sonra donuyor. Birkaç kere aç kapa yaptım ama nafile hep aynı sıkıntı. Bazen komple makine donuyor bazen ise sadece o küçük yükleme ikonu dönüyor ama MB ilerlemiyor. Internetten araştırdım falan silin tekrar yükleyin demişler denedim olmadı sonra PS3'ün güvenli modda bir ayarı vardı onu da denedim ama sonuç hep hüsran. Bilgisi olan biri bana ulaşırsa çok çok sevinirim yorumlarınızı bekliyorum.

IMG-20160906-WA0010.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kardeşim aynısı benim başımada gelmişdi çözümünü biliyorum istersen anlatayım.
Sorudan zaman geçmiş ama sorun bende de var rica etsem söylermisiniz sorunun çözümünü
A
Evet kardeşim aynısı benim başımada gelmişdi çözümünü biliyorum istersen anlatayım.
Sorudan zaman geçmiş ama bu sorun benim başımada geldi rica etsem söylermisiniz
Sorudan zaman geçmiş ama sorun bende de var rica etsem söylermisiniz sorunun çözümünü
A

Sorudan zaman geçmiş ama bu sorun benim başımada geldi rica etsem söylermisiniz
Merhaba sorunun çözümünü bulduysanız lütfen söylermisiniz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı