PS3, GTA 5 Takılıyor

padonzyy

Kilopat
PS3'te GTA 5 oynarken birden oyun takılıyor ve PS3'te donuyor eğer beklersem kendini yeniden başlatıyor.
Bunun çözümünü arıyorum yardımcı olun lütfen.
Not: Diğer oyunlar sıkıntısız çalışıyor.

Termal macun olayı çözer sanırım ısınma dolayısı ile böyle bir sorun yaşıyorsun, makine'de parçalar'da da bir sıkıntı olabilir. Oynadığın PS3 Orijinal mi? Oyun? Bunlarda etken olabilir.

PS3 hangi kasa?
Makina isindigi icin FPS droplari olabilir. Eger garanti etiketi sokulu degilse, ve uygun bir zamanda icini ac, bitmis macunlari yenile. Temizligini yap.

Cok dusuk ihtimal de olsa, PS3 Save dosyalarini yedekleyip sisteme format atin. Tekrar yedeklediginiz saveleri yukleyin.

PS3 hangi kasa?
Makina isindigi icin FPS droplari olabilir. Eger garanti etiketi sokulu degilse, ve uygun bir zamanda icini ac, bitmis macunlari yenile. Temizligini yap.

Cok dusuk ihtimal de olsa, PS3 Save dosyalarini yedekleyip sisteme format atin. Tekrar yedeklediginiz saveleri yukleyin.

PS3 Super Slim kasa modeli. Makinenin çok fazla ısındığına denk gelmedim yani genelde ılık oluyor.
Bu olayı bir kere daha yaşamıştım.Diski diş macunuyla temizlemiştim düzelmişti.Evet, doğru duydunuz diş macunuyla temizledim.
Şimdi yeniden temizledim ama olmadı.Sizin tavsiyelerinizi deneyeceğim.
Teşekkürler.
Dipnot:Oyunda, konsolda orijinal sistemi filan kırık değil.

PS3 Super Slim kasa modeli. Makinenin çok fazla ısındığına denk gelmedim yani genelde ılık oluyor.
Bu olayı bir kere daha yaşamıştım.Diski diş macunuyla temizlemiştim düzelmişti.Evet, doğru duydunuz diş macunuyla temizledim.
Şimdi yeniden temizledim ama olmadı.Sizin tavsiyelerinizi deneyeceğim.
Teşekkürler.
Dipnot:Oyunda, konsolda orijinal sistemi filan kırık değil.

Baska oyunlarda da kasma var mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı