PS3 GTA oynarken aniden kapandı ve açılmıyor

eren60234

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS3'üm var Slim kasa. GTA oynarken prizde temassızlık oldu konsol birden kapandı. Şu an hiçbir tepki vermiyor prize taktığımda ışık yanmıyor. Ne olmuş olabilir? Ben çok anlamıyorum. Tamirciye götürsem ne kadar ister?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bozmuşsunuz hocam büyük ihtimal çok mu oynadınız bir şey mi yandı acaba?

Emin değilim hocam yine de moralinizi bozmayım
Çok oynamıyordum günde 2 saat falan en fazla. Arada bazı oyunları açmıyordu takılı kalıyordu ekran. Çok da zorlamak istemiyordum açıkçası. Fişin teması gidince akımla ilgili bir şey olmuştur diye düşündüm. Tamir ettiricemmama çok masraflı olur diye korkuyorum.

Çok oynamıyordum günde 2 saat falan en fazla. Arada bazı oyunları açmıyordu takılı kalıyordu ekran. Çok da zorlamak istemiyordum açıkçası. Fişin teması gidince akımla ilgili bir şey olmuştur diye düşündüm. Tamir ettiricemmama çok masraflı olur diye korkuyorum.

Hiçbir şekilde tepki vermiyorsa güç kaynağı yanmış olabilir ya da belki anakart cortlamıştır.

PS3 ün güç aldığı priz çalışıyor mu hala ? Temassızlık oldu demişsin, bu kanıya nerden vardın ? Temassızlık durumu varsa önce prizi sonra kablonu en son ps3 ü kontrol etmen gerek. Ps3 ler hele de slimler kolay kolay bozulmaz. Fazla oynadın diye hele hiç alakası yok. Önce prizde güç var mı kontrol et, daha sonra kablonu vs ps3 girişi kontrol et. En son ihtimal tamirci olabilir.

Geri
Yukarı