PS3 GTA V Donma Sorunu

Raven1907

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, PS3'e GTA V aldım ancak Mrs.Philips isimli görevde görevin ortasında oyun donuyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Son sürümü olan 1.26 sürümü yükledim ama sonuç yine aynı şekilde devam ediyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Çözüm yok malesef aynı sorun bendede var binlerce ps3 kullanıcı gta 5 de bu hatayla karşılaşıyor.Yani bu RockstarGames in sorunu seninle hiçbir alakası yok yani,oyunu gidip yeni rafdanda alsan aynı sorun çıkacak.Kısacası RockstarGames in sorunu ve bu sorunu düzeltemezsin.

Çözüm yok malesef aynı sorun bendede var binlerce ps3 kullanıcı gta 5 de bu hatayla karşılaşıyor.Yani bu RockstarGames in sorunu seninle hiçbir alakası yok yani,oyunu gidip yeni rafdanda alsan aynı sorun çıkacak.Kısacası RockstarGames in sorunu ve bu sorunu düzeltemezsin.
Oğuz Sasi'nin videosundan alıntı :D:D Şaka bir yana arkadaş haklı Rockstar'ın sorunu maalesef.

Kardeş,yeni bi tane çözüm buldum ben denemedim ama bi sen dene istersen ben çünkü GTA V'yi sattığım için denemicem hiç ama bi dene istersen bi video'nun yorumunda gördüm banada mantıklı geldi açıkçası.

ÇÖZÜM ;

-Playstation 3'e 4.46 güncellemesini yüklemen gerekli,peki nasıl yüklenir?
-İnternetten tarayıcından 4.46 güncellemesinin dosyalarını bulup indirtikten sonra USB flash diskine atıyosun.
-PS3'e flashı takıyosun sonra,güvenli modda çalıştırarak güncellemeyi USB sürücü üzerinden manuel olarak yapıyosun.

NOT : EĞER SORUN DÜZELMESSE SONY NİN SİTESİNE GİRİP PS3'ÜN SON GÜNCELLEMESİNİ BULUP FLASH DİSKİNE ATARAK AYNI İŞLEMLERİ UYGULAMALISIN.TAVSİYEM GTA 5'İ SAT GİTSİN BİTİRMEDİĞİN OYUN VARSA GİDİP ONU ALABİLİRSİN.

Bu olay neredeyse her oyuna oluyor geçen ultimate team oynuyordum dondu.
Aslında bu olayların olmaması lazım çünkü grafik gibi şeyler yok ama oluyor.
Acaba ps4'de de oluyomudur?

Vallahi bende öyle bi sorun yok,sadece GTA 5'de donuyodu şimdi assassins creed 4 ve wwe2k16 oynuyorum ps3 de hiç bi sıkıntı yok sadece gta 5 de donuyodu bende,yani sorun bizle alakalı değil rockstargames ile alakalı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı