PS3 GTA V Donma Sorunu

KoZmoss

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,ben bu sorunu 3. defa alıyorum ve sinirlenmeye başlıyorum. Oyundayken bir anda donuyor ve Playstation 3'üm kendini yeniden başlatıyor. Fakat Battlefield 4 gibi oyunlarda hiçbir şey olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun esnasında Ps3'ün arka hava çıkışına elinizi değdirin. Çok sıcak bir hava üflüyorsa @Silinen üye üyesinin de dediği gibi temizlemek gerek. Isınmamasına rağmen oyun donuyorsa Blu-Ray diskte sorun olabilir. Ayrıca oyunu göz kararı 27-28FPS gibi oynuyorsanız, o normal bir durum.
Guc dugmesine basili tutup arkasindaki kablayu takarsan kendi nibtemizlemeye baslar
Bildiğim kadarıyla o her modelde geçerli değil.

Cihaz hangi kasa? Cihazdan fan sesi çok geliyor mu? Oyun korsan mı? Oyun bluray’de mi çalışıyor? Bunları belirtmeniz lazımdı.

Böyle insanlara sinir oluyorum.
Konu sahibi konuyu açıyor birdaha asla dönmemek üzere ortalıktan kayboluyor ve cevap bekliyor.

Cihaz hangi kasa? Cihazdan fan sesi çok geliyor mu? Oyun korsan mı? Oyun bluray’de mi çalışıyor? Bunları belirtmeniz lazımdı.
Cihazım en son çıkan süper slim modeli oyun orijinal ve dvd ile oynuyorum
En güncel PS3 yazılımı kurulu mu?
GTA V Güncel mi?
Ps3 üm güncel fakat oyun güncel mi hiçbir fikrim yok nasıl bakabilirim ona?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı