PS3 GTA V için yeterli mi?

Deepsoul27

Centipat
Merhaba, ben maddi durumlardan dolayı son zamanlarda PS3 yenilenmiş 500GB'lık almayı düşünüyorum. İçinde 37 tane oyun var. Oyunların arasında GTA 5 FIFA19 ve PES 2018 var videolara baktım ama emin olamadım. Sizce FIFA 19 ve PES 2018 oynarken kasar mı? Benim için en önemlisi de sizce GTA 5 kasar mı? Ve rahatça oynayabilir miyim?

Kırdırırsanız kasma durumu olur.
Ne alakası var?

Kasma durumu, pek çok şeye bağlıdır fakat CFW/OFW/HFW fark etmez.

GTA 5 için PS3 alınır fakat ne kadar bütçen var? Ben imzamda olan sistemi 1000 lira seviyesine aldım. PC'de upgrade etme imkanın olursa kesinlikle PC'yi upgrade etmeni öneririm.

Şöyle ki konsol oyunları konsalla göre yapıldığı için kırdırtmadığın sürece kasmaz.
Adamlar kasmasın diye neler yapıyorlar bir bilsen.

Neden yanlış bilgi oldu bu acaba merak ediyorum ?
Ne alakası var?

Kasma durumu, pek çok şeye bağlıdır fakat CFW/OFW/HFW fark etmez.

GTA 5 için PS3 alınır fakat ne kadar bütçen var? Ben imzamda olan sistemi 1000 lira seviyesine aldım. PC'de upgrade etme imkanın olursa kesinlikle PC'yi upgrade etmeni öneririm.

Farkını şöyle açıklayayım, kırdırırsanız PS3 oyunu HDD'den okumak zorunda kalacaktır bu da kasma yapma ihtimalini getiriyor. Normalde disk olarak okuduğu için kasma yapmıyor pek. Ben kendim kullanıyorum kasma durumu birkaç oyunda oluyor.
Şöyle ki konsol oyunları konsalla göre yapıldığı için kırdırtmadığın sürece kasmaz.
Adamlar kasmasın diye neler yapıyorlar bir bilsen.
Bak Adam biliyor.

Geri
Yukarı