PS3 GTAV mod yükleme

Siewent

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar PS3 cihazıma GTA 5 oyunu mod yükleyebilme şansımı soracaktım zaten cihazımda mod menü mevcut PC'lerde yaptığımız işte skin modu ses modu araba modu gibi şeyleri PS3'e yapmak mümkün müdür, sonuçta ikisi de aynı oyun?

Cihazınız kırıksa evet bilgisayar yoluyla mümkün. Modu pc üzerinden yükleyip ps3 e usb yolu ile aktarma ile oluyor galiba. Bir ara kırık ps3 kullanmıştım oradan biliyorum.

Cihazınız kırıksa evet bilgisayar yoluyla mümkün. Modu PC üzerinden yükleyip PS3'e USB yolu ile aktarma ile oluyor galiba. Bir ara kırık PS3 kullanmıştım oradan biliyorum.

Cihazım zaten kırık hen+webman+Multiman kullanıyorum ben, Multiman'ın içindeki dosya yöneticisi uygulaması ile GTAV'i açtım fakat içinde texture ile ilgili hiçbir şey yoktu. Mod menüm zaten mevcut fakat, o mod menü oyunun içersindekileri bana sunuyor zaten. Mesela PC'de Recep ivedik modu farmer karekterin üstüne uygulanıyor. Farmer karekterin texturesini Recep yapamaz mıyım PS3'te?

Cihazım zaten kırık hen+webman+Multiman kullanıyorum ben, Multiman'ın içindeki dosya yöneticisi uygulaması ile GTAV'i açtım fakat içinde texture ile ilgili hiçbir şey yoktu. Mod menüm zaten mevcut fakat, o mod menü oyunun içersindekileri bana sunuyor zaten. Mesela PC'de Recep ivedik modu farmer karekterin üstüne uygulanıyor. Farmer karekterin texturesini Recep yapamaz mıyım PS3'te?
Hocam inanın yıllar oldu alalı. Unuttum bu işleri benden daha bilgili birine sormanızı öneririm.

Geri
Yukarı