Ps3 Hakkında Sorularım Var

rootsh

Kilopat
Ben Playstation 3 500 gb SuperSlim sahibiyim GTA 5'de bir arkadaşım var onun playstationu hem kırılmış, hemde onlineye girebiliyor cobra ode çip taktırdığını söyledi fakat 300 TL civarı olduğu için taktıramam dedim oda dediki normal ps3 slim 320 gb al kırdır onlineyede giriyor ben denedim girdi dedi sizce girermi onlineye?

Girer. Fakat banlanma riskin çok yüksek. Eğer banlanırsan Ps3' ünü tekrardan orijinal yapsan bile Online oynayamazsın.

Tespiti halinde banlanırsınız. Orjinal oyun alıp, keyfinize bakın. :)
Oyunlar ucuz değil, ancak uzun ömürlü yani multiplayer kısmı keyifli olan oyunları tercih ederseniz pişman olmazsınız.

Orjinal kullanan oyuncular güncelleme geldiği güncellemeyi yüklemeden oyunu online oynayamıyor. Korsan oyuncular oynayabiliyor. Güncelleme geldiğinde oyun durumu sende eski kaldığı için yakalanırsın. Sürekli girmeden güncellemeleri kontrol edersen yakalanmama ihtimalin var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı