PS3 için alternatif kol önerisi

Taha K.

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Kaldırım mühendisi
Merhaba Xbox 360'dan PlayStation3'e özel oyunlarını oynayabilmek için geçtim fakat Xbox'un harika kontrolcüsünden PS3'ün leş Dual shock kollarına geçince midem bulandı. Alternatif bir kablolu veya kablosuz kol önerisi olan var mı? Ayrıca PS4'ün kontrolcüsünü kablosuz takınca PS tuşu ve vibrasyon özelliği çalışmıyormuş kablo ile takınca çalışıyor mu, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Xbox 360'dan PlayStation3'e özel oyunlarını oynayabilmek için geçtim fakat Xbox'un harika kontrolcüsünden PS3'ün leş Dual shock kollarına geçince midem bulandı. Alternatif bir kablolu veya kablosuz kol önerisi olan var mı? Ayrıca PS4'ün kontrolcüsünü kablosuz takınca PS tuşu ve vibrasyon özelliği çalışmıyormuş kablo ile takınca çalışıyor mu, teşekkürler.

Xbox 360'ın kablolu kolları var ama PS3 için olur mu bilmiyorum.

Xbox 360 keyfi için linkteki kolu alabilirsiniz. Eski Monster Pusat Pro kolun aynısıdır. Bulabilirsiniz eski tip Monster Pusat Pro da olur.
TRY 225.92 53%OFF | EasySMX ESM-9013 PC denetleyicisi için kablosuz Gamepad Joystick PS3 Android telefon TV kutusu dizüstü bilgisayar Turbo titreşim kontrolü

Yeni konular

Geri
Yukarı