PS3 ISO dosyası nasıl çalıştırılır?

Hayır yazmana gerek yok. Ama sana önerim oyunu en baştan indirmen. Bunun için PC'den Zona torrent'i öneririm. Artık PlayStation 3 için korsan denilmez oyun mağazası kapalı sonuçta ya da PlayStation'a oyun mağazası yükleyip o şekilde oyun indirebilirsin.
Hocam hiç bir yerden oyunu bulamadım. Mümkün olsa en başta PES 2018'i indirmekti amacım. Daha en son dediğinizi uygulamadım, o da olmaz ise tekrardan aramaya koyulurum. Önerebileceğiniz internet sitesi ve uygulama mağazası var mı acaba? PKGI ve Thanos Store'da Avrupa Sürüm PES 16-17-18 bulamadım. Bildiğim bir çok arşiv sitesinin linkleri bozulmuş hep. Zamanınızı da çaldım, yardımınız için size ve @Cruslan hocama çok teşekkür ederim. Biraz daha kurcalar, sonuç almazsam tekrar yüklerim.

Önemli değil ne demek burada olma amacımız birbirimize yardım etmek.
Oyunları dediğim PC için olan Zona torrent uygulamasında oyunları PlayStation için bulabilirsin, ben PlayStation oyunlarını hep oradan indiriyorum genellikle.

Yok, siyah ekranda kalıyor. Kastettiğiniz uygulama bu mu? @393060
Ekran görüntüsü 2023-08-29 155941.png

@393060 Hocam farklı bir siteden PES 2016'yı .PKG olarak kurdum fakat çalıştırdığımda başlatma hatası alıyorum, sebebi nedir sizce? 80010007

Hocam neden gezginlerden indiriyorsunki.

Ekran Alıntısı.PNG

Kendi sitesinden indirip arama yerine PES 2016 yazacaktın inecektin aşağıya hangi konsol için araştırıyorsan başlatacaktın indirmeyi o kadar.

Hocam vallahi gezginlerden indirdim dediğiniz programı, trojan çıktı silmek zorunda kaldım. Evet HEN yazılımı var.
Oyuna girmeden önce HEN'i açıyormusun ?

Geri
Yukarı