PS3 Kapanma Sorunu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Isınıp ısınmadığını bir kontrol et, ısınıyorsa gece serin bir saatte ve PS3 hava alan açık bir alandayken tekrar dene. Başka bir oyunla aynı sorunu yaşayıp yaşamadığını kontrol et ve bizi bilgilendir. Son olarak da kesintisiz güç kaynağına takarak çalıştır ve durumu tekrar burada belirt. Kolay gelsin.

KS
Çağdaş Balsoy

Çağdaş Balsoy

Hectopat
Yer
Kocaeli
Isınıp ısınmadığını bir kontrol et, ısınıyorsa gece serin bir saatte ve PS3 hava alan açık bir alandayken tekrar dene. Başka bir oyunla aynı sorunu yaşayıp yaşamadığını kontrol et ve bizi bilgilendir. Son olarak da kesintisiz güç kaynağına takarak çalıştır ve durumu tekrar burada belirt. Kolay gelsin.
Sadece bu oyunda olması oyunun bozuk olmasını ifade eder mi?

Burak Alkan

Gigapat
Yönetici
Yer
Nebuchadnezzar
Bence o oyunun PS3'ün işlemcisini ve ekran kartını çok zorladığını gösterir. Isınma sorunu bence de. Soğutma çıkışına cihaz çalışırken güçlüce üfle. Çıkazn tozları göreceksin...Tabi kesin çözüm, içinin açılıp temizlenmesi ve termal macunun yenilenmesi.

KS
Çağdaş Balsoy

Çağdaş Balsoy

Hectopat
Yer
Kocaeli
Sadece o oyunda oluyor. Ben en iyisi soğutma çıkışına üfleyip toz olup olmadığına bakıp sizi tekrar bilgilendiririm. :)

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar hepinizin yorumları için teşekkürler. PS3'ü açtım ve FIFA Street 3'ü kesintisiz kapanmadan oynayabildim. İçim rahat. :D

Yeni konular

Yukarı