PS3 Kapanma Sorunu

Isınıp ısınmadığını bir kontrol et, ısınıyorsa gece serin bir saatte ve PS3 hava alan açık bir alandayken tekrar dene. Başka bir oyunla aynı sorunu yaşayıp yaşamadığını kontrol et ve bizi bilgilendir. Son olarak da kesintisiz güç kaynağına takarak çalıştır ve durumu tekrar burada belirt. Kolay gelsin.

Isınıp ısınmadığını bir kontrol et, ısınıyorsa gece serin bir saatte ve PS3 hava alan açık bir alandayken tekrar dene. Başka bir oyunla aynı sorunu yaşayıp yaşamadığını kontrol et ve bizi bilgilendir. Son olarak da kesintisiz güç kaynağına takarak çalıştır ve durumu tekrar burada belirt. Kolay gelsin.
Sadece bu oyunda olması oyunun bozuk olmasını ifade eder mi?

Bence o oyunun PS3'ün işlemcisini ve ekran kartını çok zorladığını gösterir. Isınma sorunu bence de. Soğutma çıkışına cihaz çalışırken güçlüce üfle. Çıkazn tozları göreceksin...Tabi kesin çözüm, içinin açılıp temizlenmesi ve termal macunun yenilenmesi.

Bunun birçok sebebi olur ama tek bir oyunda ise oyunda ve dvd'de sorun olabilir. Çizik ise okurken zorluk çeker ve ısınabilir.

Sadece o oyunda oluyor. Ben en iyisi soğutma çıkışına üfleyip toz olup olmadığına bakıp sizi tekrar bilgilendiririm. :)

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar hepinizin yorumları için teşekkürler. PS3'ü açtım ve FIFA Street 3'ü kesintisiz kapanmadan oynayabildim. İçim rahat. :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı