PS3 kırık olup olmadığı nasıl anlaşılır?

SolarisV

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bir PS3 aldım. 15 kadar oyun var. Ama kırık mı değil mi bilmiyorum. Kırık oldğunu nasıl anlarım? Eğer kırıksa nasıl kendim oyun yüklerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konsolunuzda MultiMAN uygulaması varsa yada "Oyun" sekmesinde "Install Package Files" bölümü varsa kırıktır. Eğer "50 oyunlu" vb. diye satılan bir konsol aldıysanız büyük ihtimal kırık değildir. Kırık olan bir konsoldan kırık olmayana kopyalanmış olabilir.
PS3'ün kırık olup olmadığı nasıl anlaşılır? konusunda @Cruslan adlı kullanıcının mesajıdır. (Alıntıdır.)

Son düzenleme:
Konsolunuzda MultiMAN uygulaması varsa yada "Oyun" sekmesinde "Install Package Files" bölümü varsa kırıktır. Eğer "50 oyunlu" vb. diye satılan bir konsol aldıysanız büyük ihtimal kırık değildir. Kırık olan bir konsoldan kırık olmayana kopyalanmış olabilir.
Keşke alıntıdır deseydiniz.

PS3'ün kırık olup olmadığı nasıl anlaşılır? konusunda @Cruslan adlı kullanıcının mesajıdır. (Alıntıdır.)
20 oyunlu diye aldım ama istediğim oyunları yüklettiler. Oyunlar multiman içinde değil. Install Package Files kısmına sabah bakıcam. Şuan televizyonu ele geçirdiler :/

Baya süre geçti ama şimdi aklıma geldi. Ps3’ü açtım ve Package Manager Dosyasının içinde Install Package Files diye birşey var dediğiniz gibi. Ama yinede emin değilim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı