PS3 kolu iyi mi?

Tamam hocam ama Xbox 360 kolu biraz karışık geldi PlayStation kolları daha şık ve daha rahat.
Rahatlık konusu alışmaya bağlı hocam. Alışınca Playstation kullanıcıları bile Xbox'ın konforlu yapısını inkar etmiyor. Öte yandan çakma kol alırsanız yine ekstra uygulama ile uğraşmanız gerekir. Bir tek Xbox kolları dediğim PC'de tam uyumlu çalışıyor. Ha ben ekstra uygulama ile uğraşırım derseniz çakma kolda alabilirsiniz.

Rahatlık konusu alışmaya bağlı hocam. Alışınca PlayStation kullanıcıları bile Xbox'ın konforlu yapısını inkar etmiyor. Öte yandan çakma kol alırsanız yine ekstra uygulama ile uğraşmanız gerekir. Bir tek Xbox kolları dediğim PC'de tam uyumlu çalışıyor. Ha ben ekstra uygulama ile uğraşırım derseniz çakma kolda alabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/microso...pc-uyumlu-ithalatci-garantili-pm-HB000019OSBO bu mu hocam.

Hocam emin olun ben bunu alır 2 gün sonra atarım çekmeceye daha da bakmam PS kolu ile çok farklı bu.
O zaman F310(Her ne kadar kötü bir kol olsa da ucuz) ya da herhangi bir çakma kol alın. Çakma kol alırken Xinput desteği olduğuna dikkat edin(Uzaktan bakınca anlaşılmıyor o yüzden buraya link atıp bunda Xinput var mı diye sormayın, kolun ismini Google'da aratın).

O zaman F310(her ne kadar kötü bir kol olsa da ucuz) ya da herhangi bir çakma kol alın. Çakma kol alırken Xinput desteği olduğuna dikkat edin(uzaktan bakınca anlaşılmıyor o yüzden buraya link atıp bunda Xinput var mı diye sormayın, kolun ismini Google'da aratın).

Hocam ben 350 TL'lik oyun kolunu soruyorum siz 700TL'lik oyun kolu söylüyorsunuz bu çakma olsa da alacağım programını falan ayarlayacağım Bluetooth adaptörü alıp.

Geri
Yukarı