PS3 kolu PC'ye bağlanır mı?

BiBakBi

Centipat
Daha fazla  
İnternetten biraz araştırdım galiba takabiliyormuşuz.

3 USB+1 eSATA+USB + 1 HDMI girişi bulunuyor. PS3 kolumu hangi girişlere takabilirim?

Elimde 2 tane PS3 kolu var eğer mümkünse ikisini de takabilir miyim?

Not: 1 USB girişi arızalı.

Son düzenleyen: Moderatör:

3 USB+1 eSATA+USB + 1 HDMI girişi bulunuyor. PS3 kolumu hangi girişlere takabilirim?

PS3 kolunu PC'ye bağlayabilirsin.

Hocam işte 3 USB girişi varsa 1'i arızalıysa geri kalan 2 girişe takabilirsiniz.

Evet, takabilirsin.
Yalnız direkt taktığında çalışmaz. Motioninjoy, ScpServer veya Shibari gibi bir program kurman lazım. Ben şahsen ScpServer öneririm.

İnternette bir sürü DualShock 3 PC'de kullanma rehberi var, onlara bakabilirsin. İşine yarayacaktır.

Hocam ayrıyeten arkadaşın dediği gibi scp gerekir ki bence en iyisi scp ben Webtekno'nın bir linki vardı oradan indirmiştim onu kurmanız şart

Evet, takabilirsin.
Yalnız direkt taktığında çalışmaz. Motioninjoy, ScpServer veya Shibari gibi bir program kurman lazım. Ben şahsen ScpServer öneririm.

İnternette bir sürü DualShock 3 PC'de kullanma rehberi var, onlara bakabilirsin. İşine yarayacaktır.

Teşekkürler
PS3 kolunu PC'ye bağlayabilirsin.

Hocam işte 3 USB girişi varsa 1'i arızalıysa geri kalan 2 girişe takabilirsiniz.
Teşekkürler

Link atabilirmisiniz?

Geri
Yukarı