PS3 mü PS4 mü?

PS5 de 14 senelik olunca aynısını dersin. Teknoloji bu işte. 14 yıl önceki en iyi konsol şu an cici olmuş. Her teknolojik aletin sonu bu zaten. Ama cidden o kadar kötü değil.

Elbette diyeceğiz nasıl eski GT ile biten kartlar hurdaya ayrıldıysa konsollarda ayrılacak. PS5'de ayrılacak elbette yetersiz gelmeye başlayınca.

2 Ay önce kendi PS3'ümü sattım. Satma nedenim artık PlayStation 3'e oyun çıkmaması, var olan oyunların kasması, Online oyunlarda neredeyse her lobide hileci/modder olması yüzünden.
1400 TL'ye PS3 alacağınıza kesinlikle 2200 TL'ye PS4 alın ama daha fazla para vermeyin PS4'e çünkü o kadardan fazlası abartı oluyor.

Kesinlikle PS4 tercih edilmeli. Bakmayın oyunlar çok pahalı diyenlere. İndirim zamanlarında 400 TL'lik oyunların fiyatları 80-150 TL arasına düşüyor. RDR2 gibi pahalı bir oyunu indirim zamanı 99 TL'ye almıştım.

PS3'ün antika niyetine müzede tutulması gerekiyor. Bedava verseler almam.
Abartma kardeşim ps3 alırsan bazı yerler oyun başı 10 tl ye yüklüyor ancak sistem resetleniyor bende ps3 ve ps4 arasında gidip geldim tabi ki ps4 bende biraz pişmanım ama senin dediğin kadar çöp değil ps3 ucuz ama oyun çıkmıyor ps4 ise pahalı ama oyun çıkıyor (oyunlar konusunda) neyse kendi seçimi herkezin ben ps4 öneririm ama benim oyunlara ödeyecek param yok dersen ps3 alırsın

İyi günler arkadaşlar PlayStation almayı düşünüyorum PS5 çok pahalı sizce PS3 mü PS4 mü 2. El PS4 1 oyun tek kol 2200 TL. 54 oyunlu Online oynanabilir PS3 1400 TL sizce hangisi PS3'e yeni oyunlar çıkmıyor ama PS4'de Online paralı sizce kullananlara soruyorum sizce hangisini almalıyım
1400₺ ne demek PS3'e, 1200₺ ye PS4 var sahibinden.com'da. Sakın PS3'e 500₺ üstünde para vermeyin! Sakın!

PS3'ün antika niyetine müzede tutulması gerekiyor. Bedava verseler almam.

Son bir senede PS3 hayatımı kurtardı resmen. Youtube ile sınavlarıma çalıştım,Netflix ile film ve dizi izledim,bilgisayarımın açamayacağı oyunları oynadım.

Daha dün 1 TB'a yükseltmek için harddisk siparişi verdim.

Geri
Yukarı