PS3 mü, PS4 mü?

ps3 mu ps4 mu

• ps3

Oy: 5 31,3%
  • ps4

Oy: 11 68,8%

• Oy verenlerin toplamı
    16
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uzun süre kullanmak istiyorsan kesinlikle PS4. Ama ben oyuna para veremem kırdırıp kendim oynayacağım diyorsan PS3 mantıklı olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Madem öyle o zaman size Xbox 360 öneriyorum. Eğer multiplayer oynayacak isen sakın kırık alma. Online zevkinden mahrum kalmak çok kötü bir şey bence. Emin ol PS3 denen zımbırtı konsoldan çok daha iyi ve kolu muhteşem. Tek eksi yanı kolu pilli fakat şarjlı pil alarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Xbox 360 birçok oyunda PS3'den daha performanslı ve FPS daha sabit. Bunun en büyük örneği Bayonetta ve Red Dead Redemption.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gördüğünüz gibi Bayonetta PS3'de 30 FPS çalışırken Xbox 360 ve Wii U'da oyun 60 FPS ve çözünürlük daha yüksek Xbox 360'da.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca burada da gördüğünüz gibi RDR oyununda PS3 platformunda oyun 540p gibi komik rakamdan 640p gibi bir çözünürlüğe upscale ediliyor ve FPS 15-20-25 arasında geziyor. Xbox 360 platformunda ise oyun 720p, duman efekti ve FXAA açık. Bence sakın PS3 almayın.

Xbox 360 öneririm ben de. Gamepad pilli ancak ben yoğun kullanımda 1 yada 1.5 hafta aynı pille götürüyordum değiştirmeden hemen bitmiyor yani.

Xbox'ın online biraz karışık ve sadece oyun oynamak istiyorum. Xbox'da film izlenir sensorlu/kinect vs) oynanır ama PS3'de oyun oynarsın(ve amacım sadece oyun oynamak)

Bence ilk başta ucuz ve sıfır bir PS3 al ardından 1 sene kullan. 1 yıl içinde tekrar 700TL biriktirip birde PS3'ünü sat. 2. el olduğundan yaklaşık 500 liraya satarsın ve 700+500=1200. 1 yıl içinde de sanırım Ps4 düşer eğer düşmezse n11'de yaklaşık 1100-1200 civarı var.

Bir şey demeyi de unuttum. PS4 Neo çıkacağı için seneye kesin fiyatı düşer.

Çok sağ ol, hiç aklıma gelmedi. Hani biraz mantıksız da ama güzel bir yöntem zaten 2 oyun alacam(BF4, GTA 5)

Seneye eminim aklına oynayacak bir sürü oyun gelir.

Xbox'ın online neden karışık olsun ki ? Aynı şey sadece 30 TL karşılığında gold üyeliği yapıyorsunuz ve online zevkine başlıyorsunuz. Çöp PS3'ü almayın bence.

Kararımı verdim. PS3'u alıyorum ve yalan söylediğiniz kesin. BF4 PS4 şakır şakır grafikleri iyi değil ama grafikle işim yok. GTA 5'de iyi baktım videolarına. Yetkili kişi konuyu kilitleyebilir.

Sadece GTA, COD oynayacaksanız PS3 tavsiye ederim. Oynanabilecek tonla exclusive oyun var PS3'de. Oyunları 2.el alırsın genelde 55 60TL civarı oluyor oyunlar. İleride istersen PS3'ü satıp üstüne para ekleyip PS4 alabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı