PS3 mü, PS4 mü?

ps3 mu ps4 mu

• ps3

Oy: 5 31,3%
  • ps4

Oy: 11 68,8%

• Oy verenlerin toplamı
    16
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Grafik umrunda değilse PS3 al zaten bür sürü efsane oyun var ama grafik farkı gerçekten var kimsenin yalan söylediği yok. BF4'de o kadar fark edilmeyebilir ama diğer oyunlarda fark edilir bir biçimde fark oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bak ben sana şunu söyleyeyim, ben PS3 kullandığım için biliyorum daha PS3'ümü ve yanında 7 8 tane oyunumu 540 TL'ye daha 2 hafta önce sattım. PS3'ün ömrü 2015 2016'da bitti çünkü spor oyunları haricinde artık güncel oyun gelmiyor. 4.07 güncellemesinden sonra başka günceleme gelmeyecek ve gelmiyor. Oyunlar donuyor özellikle de Rockstar'ın yaptığı yeni güncelleme değilde hani daha farklı bir ilerleyişten sonra PS3'lerde Rockstar'ın güncellemeyle uyumlu olmadığı için PS3'ler de özellikle GTA 5 ve bildiğim kadarıyla GTA 4 takılıyor o yüzden PS3 tavsiye etmem. Birde alırsan bile gidip salaklık yapıp 500 GB
modeli alma ben onu aldım pişmanım 12 gb modeli al bide 40 50 en fazla 70 tl ye bir pc harddiski al 350 ya da 500 GB'lık tak olsun. 500 GB öyle oyna senin karına çıkıyor iş eğer 500 GB alırsan 150 200 TL fazla veriyorsun. Ben 1 2 haftaya kadar yeni bi PS 4 aacam ama senin bütçen düşük olduğu için temiz 2.el bi PS4 almanı öneririm. Onu da 800 850 TL arası bulabilirsin ya da 750 TL'ye sıfır bi PS3 12 GB'lık modeli alabilirsin.
Hem ekran konusunda rahat edersin birde şurada sana katılıyorum PS 3 oyunları ucuz mesela atıyorum:
Fifa 17 PS 3 200 TL Fifa 17 PS4 370 TL. Yani bu şekilde yine sen bilirsin ama PS4 daha iyi ama senin durumuna göre ben sana PS3 tavsiye ederim. Yine kendin bilirsin ama tabii ki hakkında hayırlısı olsun.

Kardeşim şaka mısın? Bana mı öğretiyorsun konsol oyunculuğunu ve yıllarını?

Tarihlere dikkat et lutfen.

kardeşim şaka mısın bana mı öğretiyon konsol oyunculuğunu ve yıllarınıhehe
Sana tarihlere dikkat et derken eski konuyu hortlatma demek isteniyor. Ilk defa forum kullanıyorsun galiba yada dikkatsizliğine gelmiş adam PS'yi çoktan almış "TARIHLERE DIKKAT ET"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı