PS3 mü Xbox 360 mı?

TunusR

Centipat
Daha fazla  
Dostum sıkıntısı yoksa PS3 al hem daha kolay satarsın hem de bahsettiğin Xbox'a %90 ihtimalle JTAG yapılamıyor. Tabii PS3 alırsan çakma kol gelme ihtimali de yüksek.

Xbox PS3'e nazaran daha iyi bir performansa sahip ve eğer internetle işim yok diyorsanız da Xbox'ı kırdırıp içine oyun attırabilirsiniz.

Xbox PS3'e nazaran daha iyi bir performansa sahip ve eğer internetle işim yok diyorsanız da Xbox'ı kırdırıp içine oyun attırabilirsiniz.

Biliyomda büyük bir fark yoksa PS 3 alacağım çünkü Xbox'in kollarını beğenmiyorum.

Uzun yıllar kullanacağım diyorsanız PS3, ileride yeni modele geçebilirim derseniz ise Xbox 360.

Yeni model gerçmem agalrla takılmalık alıyorum içindeki bütün oyunları bitireceğim sonra pes FIFA blur Mortal Kombat falan takilacağım.

Biliyomda büyük bir fark yoksa PS 3 alacağım çünkü Xbox'in kollarını beğenmiyorum.

Yeni model gerçmem agalrla takılmalık alıyorum içindeki bütün oyunları bitireceğim sonra pes FIFA blur Mortal Kombat falan takilacağım.

PS3'ten pek bir beklentiniz olmasın en kötü PS olur kendileri çok sıkıntılı cihazdır.

PS3'ün kolu Xbox'dan çok daha kötü haberiniz olsun bu arada.

Geri
Yukarı